logo

reklam

Amasya’da Üniversiteyle Esnaf Odaları İşbirliği Yapıyor

Amasya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İsa Köse ile Genel Sekreter Aydın Bozkurt, Amasya Üniversitesi Rektörü Orbay’ı makamında ziyaret ettiler.
Amasya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinin yürüttüğü Avrupa Birliği projeleri ve Amasya’daki toplu taşıma araçlarını kullanan şoförlerin ‘Etkili İletişim ve İş Yaşamında Profesyonellik Eğitimi’ noktasındaki farkındalıklarını artırmak bağlamında yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar görüşüldü.
Amasya Üniversitesi’nin gelişimini ilgiyle izlediklerini, üniversitenin öncülüğünde esnaf ve sanatkarları bilgilendirici geliştirici seminerler, konferanslar verilmesi arzuladıklarını belirten Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı İsa Köse, “Amasya Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirmeyi düşündüğümüz ve fikri çalışmalarını üniversitenin öğretim elemanlarının yapacağı eğitim seminerleriyle esnafın üniversite ile tanıştırılması ve kalitenin arttırılmasını hedeflemekteyiz. Amasya Üniversitesi büyürken Amasya da gelişiyor. Amasya’nın gelişimine katkılarından dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Metin Orbay şahsında tüm Amasya Üniversitesi’ne teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Prof. Dr. Metin Orbay, “Üniversite olarak, günümüz bilgi çağının gerektirdiği teknolojiyi kullanma yeteneğine sahip, araştırmacı, proje geliştirme ve sosyal becerisi kazanmış öğrenciler yetiştirme gayreti içindeyiz. Öğrenci memnuniyetinin en önemli ayaklarından birini de esnafımızın sunduğu hizmetin kalitesi oluşturuyor. Öğrenci merkezli sorunlarda esnafımız duyarlı olmalıdır. İlimizde şu anda 9 bin esnaf ve sanatkarımız bulunuyor. Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı üyelerin ürettikleri ve verdikleri hizmetleri akademik-idari personel ve öğrencilerimize kaliteli, ekonomik ve standartlara uygun sunmaları gerektiğini düşünüyoruz. Özellikle ulaşım, güler yüzlü kaliteli hizmet, fiyat uygunluğu noktasında önemli çalışmaları birlikte hayata geçirebilirsek Amasya’yı marka kent, Amasya Üniversitesi’ni ise marka üniversite yapma noktasında daha etkin çalışmalar gerçekleştirebiliriz.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle