logo

reklam

Amasya’dan Haber

amasya haber uturuSahte Gülümsemenin Altından Bakın Ne Çıktı
Evlenme vaadiyle dolandırıcılık
Amasya’da polis denetimine takılan bir kadının kimliğinin sahte çıkması üzerine gözaltına alındı. Yapılan sorgulamasında Azerbeycan uyruklu Gulnara H’nin (33) evlilik vadiyle dolandırıcılık suçundan arandığı öğrenildi. Mahkemeye sevk edilen Azeri uyruklu Gulnara H’nin (33) tutuklanrak cezaevine gönderildi.
Amasya polisinin rutin olarak yapmış olduğu yol arama ve denetlemelerinde 19 BA 486 plakalı aracı durdurdu. Ekipler, sürücü M.D. (49) ile aynı araçta bulunan Azerbaycan uyruklu Gulnara H’nin kimlik bilgilerini sorgulattı. Gulnara H, kimliğinin sahte olduğu anlaşılınca gözaltına alındığı öğrenildi. Polisin olayı araştırması sonucu Azerbaycan uyruklu Gulnara H’nin Merzifon ilçesinde üç yıl önce evlilik vaadiyle dolandırdığı kişinin 20 bin lirasını alıp kaçtığı iddiasıyla arandığı tespit edildi.
Amasya Polisinin araç şöförü M.D. nin sorugulanmasında Azerbeycan uyruklu Gulnara H. ile evlenmek için anlaştığını ve evlilik için 16 bin lira üzerinde anlaşma sağlandığı, paranın yarısının peşin, yarısının da evlenmeden sonra verileceğini bilgisine ulaştı.
Polisin tarafından adliyeye sev edilen Azerbeycan uyruklu Gulnara H. çıkarıldığı mahmekece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

POLİSTEN KAÇAMADI

Amasya’da silahlı yaralama olayanı karıştıktan sonra kayıplara karışan Gökhen A. Amasya Asayiş Şube Ekiplerinin operasyonu sonucu gizlendi evde yakalandı.
Amasya’da geçtiğimiz haftalarda E.BN nin silahla yaralanma olayına karışdıktan sonra kayıplara karışan Gökhenz A. Amasya Polisinin yürütmüş olduğu geniş çaplı operasyonlar sonucu, Gökhen A. nın gizlendiği yeri buldu. Amasya Hızırpaşa Mahallesi mevkiinde saklandığı eve operasyon düzenlendi. Polisin çevrede aldığı güvenlik önlemi sonucu eve giren polis, Gökhan A. yı gözaltına aldı. Evre yapılan aramada silahlı yaralamada kullanılan bir adet 9 mm çapında ruhsatsız tabanca ve 7-8 gram ağırlığında esrar maddesi ele geçirildi.
Amasya Emniyet müdürlüğü Asayiş Şube ekiplerince Adli sorgulaması yapılan Gökhan A. nın, daha önceden eşya müsaderesi suçundan 6 yıl Yaralama Suçundan 3 yıl kesinleşmiş hapis cezası, basit yaralaması suçundan 3 bin lira para cezası ve hükümlü ve tutuklunun kaçması suçlarından yakalama emrinin bulunduğu tespit edildi.
Emniyetteki sorgulamasından sonra mahkemeye sevk edilen Gökhan A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle