logo

reklam

Amasya’nın Yeni Can Damarları Açılış İçin Gün Sayıyor

cafer-o%cc%88zdemi%cc%87rAmasya’nın Yeni Can Damarları Açılış İçin Gün Sayıyor
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya’nın trafiğine can damarı olacak Kale yolu ve Ferhat tüneli çalışmalarında son aşamaya gelindiğini bildirdi.
Özdemir, tamamlanma aşamasında olan ve Şehrimizin iki yakasını birbirine bağlayan İhsaniye ve Kurşunlu mahallerimize alternatif yol güzergahındaki Kale yolumuz üzerine 15 Temmuz şehitlerimizi anısına şanlı “Türk Bayrağımızı” taktık. dedi.
Amasya’nın modern, konforlu ve güvenli yollarına ek olarak yeni yollar açan, genişleten, tünelli kavşaklar yapan, asfaltlayan; sinyalizesi, levhası, yaya üst geçitleri, şerit çizgilemesi, korkuluk ve bariyerleriyle de hem estetik hem de güvenlik kazandıran Amasya Belediyesi, bu yıl da yol ve köprülü kavşak çalışmalarında hem sayı hem de süre rekoru kırdı.
Başkan Cafer Özdemir, Amasya için koşturuyoruz. Kendi kaynaklarımızla, merkezin desteği ile şehir için çalışıyoruz. Bugünkü Türkiye 15–20 yıl önceki Türkiye değil, yeter ki usul nedir, yöntem nedir, neyi nerede diyeceğini bilmeyi bilmek lazım. Yerel idare, merkezi idare el ele vererek, gönül gönüle vererek çalışıyoruz. Ortak paydamız Amasya. Şuanda kimseden bir sıkıntımız yok. Bizim asla mazeretimiz olamaz. diye konuştu.

Share
6927 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle