logo

reklam

AMASYA’DA HABER TURU

HABER TURUEVLENME VAADİYLE DOLANDIRDILAR
Amasya’nın Suluova ilçesinde evlenme vaadiyle dolandırıldığını anlayan bir kişi Emniyete başvurdu. Dolandırıldığı kişilerden şikayette bulundu.
Gürcisten asıllı bir bayanla evlenmek için, evliliğe aracı olan bir kişiye bin 400 lira verdiğini belirten A.H. Gürcistan asıllı K.B. adlı bayanada 1 860 lira ile birlikte 4 bin lira tutarında takı, 8 adet cumhuriyet altı ile bir çeyrek altın verdiğini belirterek, Vize süresini yenilemek amacı ile Gürcistan’a birlikte gittiklerini vize yenilimede giriş çıkış yapılması gerektiğini belirterek kayıplara karışan Gürcistan asıllı bayan K.B. ile aracı olan M.K. nin kayıplara karıştığını bildirdi.
Amasya’ya gelerek evlenmek vaadiyle dolandırıldığını belirten A.H. nin ifadesi doğruytusunda geniş çaplı bir araştırma başlatan Amasya Emniyetinden konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada; Evlenme vaadiyle dolandırıcılık olayına karıştığı iddia edilen iki kişinin, emniyetin sorumluluk bölgesinde bulunmadığından gerekli yakalamanın yapılamadığı bildirildi.

Sahte markalar Toplandı
Amasya genelinde 556 Sayılı ’Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname’ uyarınca denetimlerde bulunan Amasya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri, Merzifon ilçesinde bulunan yedi iş yerinde ünlü markaların taklit üretimlerinin yapıldığı bilgisinin alınması üzerine baskın yaptı.
Yapılan operasyonda, taklit markalara el konulurken, Ele geçirilen taklit ürünlerin piyasa değerinin tespit çalışmasının yaplıdığı ve
sahte marka ürünü satanlar hakkında yasal işlemlerin başlatıldığı öğrenildi.

FUHUŞ OPERASYONU
Amasya’nın Merzifon ilçesinde bir evde fuhuş yapldığı ihbarını değerlendirmesi sonucu biri bayan olmak üzere iki kişiyi gözaltına aldı.
Merzifon Emniyet güçleri tarafından fuhuş ihbarının değerlendirimesi sonucunde, söz konusu evde bulunan S.M. adli bayan ile birlikte fuhuşa aracılık yaptığı iddia edilen S.K. adlı bir erkek fözaltına alındığı ve olay ile ilgili soruşturmanın geniş çaplı olarak başlatıldığı öğrenildi.

Share
724 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle