logo

reklam

Amasya’ya Dost Ziyareti

vali öz 1Amasya’nın önceki valisi Trabzon valisi Abdil Celil Öz, Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin’i valilik makamında ziyaret etti.
Amasya’dan güzel izlenimler ve dostluklar içerisinden ayrıldığnı belirten Trabzon valisi Abdil Celil Öz, Gelişen ve büyüyen Amsaya’nın daha da gelişip ve büyüdüğünü görmenin mutluluğunu yaşadığını belirti.
Vali Öz, Amasya Valilik binasındaki restorasyon ve güçlendirme çalışmalarının kendi valilik döneminde başlatıldığnı belirterek, Amasya’nın vizyonuna yakışır bir valilik hizmet binası olarak tamamlanmasından memnun olduğunu ve bu hizmet binasının Amasya’nın marka kent huviyetine yakıştığını söyledi.
Vali Çomaktekin ise, kendisini Amasya’da görmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Sizlerden devraldığımız bu görevi Amasyalılara layık şekilde sürdürebilmek için özveriyle çalışıyoruz. Sizin döneminizde başlatılan Valilik Binası yenileme projesi de kısa süre önce sona erdi. Yaptığımız teknolojik eklemelerle binamız Amasyalılara daha modern bir ortamda hizmet vermeye başlamıştır. dedi.
Vali Çomaktekin misafiri Trabzon Valisi Öz’e Amasya Yalıboyu’nun gece siluetini gösteren bir tablo hediye etti.
Ayrıca, Trabzon valisi Abdil Celil Öz, Gelişen ve büyüyen Amasya’da birlikte çalıştığı Belediye Başkanı Cafer Özdemir’i de makamında ziyaret etti. Başkan Özdemir ve Vali Öz 2011 ve 2013 yılları arasında Amasya adına beraber çalışmanın vermiş olduğu mutluluğu yıllar sonra yine Amasya’da paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.
Buarda önceki Amasya valisi şimdiki Trabzon valisi Abdil Celil Öz’ün yıllar sonra Amasya ziyaretine Kültür ve Turizm İl müdürü Ahmet Kaya eşlik etti. vali Öz pazar günü akşam üstü Amasya’dan ayrıldı.

Share
829 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle