logo

reklam

AMASYA’YI PROFESYONEL LİGE ÇIKARACAĞIZ

YENİ Amasyaspor teknikdirektörü Levent Arıkdoğan, ellerinden geldiğince iyi bir kadro yapmaya çalıştıklarını aktararak, Yeni Amasyaspor’u profesyonel lige çıkarmayı planladıklarını dile getirdi.
Amasya gibi Tarihi ve kültürel zenginliği bulunan bir şehrin yerinin en azından 2. lig olduğunu söyleyen Arıkdoğan, şehrin ve taraftarların desteğini esirgememesi durumunda başarının geleceğini ifade etti.

Transferde ince eleyip sık dokuduk
İyi bir kadro kurmaya çalıştıklarına değinen başarılı çalıştırıcı; “İnşallah güzel bir sezon olur. Bölgemize iyi bir takım, seyir zevki güzel bir takım izletiriz. Biraz geç bir oluşum oldu ama inşallah sonu iyi olan bir oluşum olur. Son kurulan takımlardan bir tanesiyiz. Transferleri yarken ince eleyip sık dokumaya çalıştık. Elimizden geldiği kadar iyi bir kadro yapmaya çalıştık.” dedi.

Amasya’nın yeri BAL Ligi değil
Yeni Amasyasporun yerinin BAL Ligi değil, 2. Lig olduğunu aktaran Levent Arıkdoğan; “Amasya büyük bir camia. Bölgesel Amatör Lig kesinlikle bu takımın yeri değildir. Amasya, 2. veya hiç olmazsa 3.Lig’i kaldıracak kapasiteye sahip bir şehir. İnşallah bu yıl bizim için güzel bir başlangıç olur. Hedefimiz profesyonel lige çıkmak. Bu yıl seyir zevki güzel, kaliteli bir takımı oluşturmak, ikinci yıl da ise bu takımın iskeletini devam ettirip, bu takımızı iki sezon içerisinde hak ettiği profesyonel ligde 2. lige taşımak istiyoruz. Bunu da yapacak bilgi ve donanıma sahibiz. İnşallah bu oluşum iyi bir şekilde devam eder. Şehir takımına sahip çıkar, desteğini devam ettirirse başarı gelecektir” diye konuştu.

Şehir takımı olacağı
Yeni Sezon’a hem iç, hem dış transferleri ile sağlam bir yapılanma oluşturduklarını hatırlatan ve Amasya’nın layık olduğu yerlere yeniden geleceğine inandığını belirten Arıkdoğan, Daha önce yapılan hatalardan ders çıkaracaklarını yeşil beyazlı camiayı yeniden profosyonel liglere geri döndüreceklerini ve bunda en büyük desteğide şehir takımı oldukları için, şehirden alacaklarını söyledi.

Yeni Amasyasporun teknik patronu Levent Arıkdoğon’ın şimdiye kadar çalıştırdığı takımlarda başarılı bir grafik çiziye sahip oldu.

Share
545 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle