logo

reklam
04 Ağustos 2015

Amasya’yı Size Soruyoruz

amasya yorumSizce Amasya’nın 5 temel sorunu nedir?
Amasya’nın Sesi Gazetesi olarak Amasya’nın başlıca çözüme kavuşması gereken önemli 5 temel sorununu okurlarımıza soruyoruz. Bu önemli ankete siz de katılın ve çözümün bir parçası olun.
Özgür, tarafsız ve güvenilir haberin adresi Amasya’nın Sesi ve iternet gazetesi olan amasyayorum.com olarak Tarihin tanığı Amasya’nın çözüm bekleyen öncelikli 5 temel sorununu siz değerli okurlarımızla birlikte belirliyoruz.
Amasya’nın sorunlarının çözümü ve gelişimine ciddi katkı sağlayacağına inandığımız bu dev anket çalışmasına katılarak siz de sorunun değil, çözümün bir parçası olabilirsiniz.”Sizce Amasya’nın 5 temel sorunu nedir?´ çalışmasına istediğiniz kadar sorun bildirerek katılabilirsiniz. “Sorunları tespit edeceğiz de ne olacak?” diye sorabilirsiniz. Tespit edilen sorun hangi kurumu ilgilendiriyorsa çözüme kavuşana kadar Amasya’nın Sesi Yorum Gazetesi olarak takipçisi olacağız. Anket çalışmamız 15 Eylül tarihinde sona erecektir. En önemli 5 temel sorun en fazla önerilenler sıralamasıyla ortaya çıkacaktır. Neden 10 değil 5 derseniz? Çünkü Amasya’nın 05 plakası ile yola çıktık. Ama siz 5 den az sorun da yazabilirsiniz. Elbetteki tüm belirlenen sorunlar dikkate alınacak ve ilgili kurumlara iletilip haberlerimizde paylaşalacaktır. Siz değerli Amasyasever okurlarımızın yorum ve önerileriye ortaya çıkacak önemli 5 temel sorun belirlendikten sonra, Amasya’nın Sesi Yorum Gazetesi ve internet gazetesi amasyayorum.com’da ilan edilecek ve daha sonra bu sorunların çözüme kavuşması için konunun muhatabı kurum ve kuruluşların görüşlerine baş vurulacak ve aldığımız neticeler kamuoyu ile paylaşılacaktır. Amasya’nın sorunlarının tespit edilmesi ve çözüme kavuşma projesi aynı zamanda Amasya’nın Sesi Yorum Gazetesinin önemli bir sosyal sorumluluk projesidir.
ANKETE NASIL KATILABİLİRSİNİZ?
“Sizce Amasya’nın 5 temel sorunu hangisidir?” Anketine bir kaç aşamayla katılabilirsiniz. Belirlediğiniz sorunu haberin altındaki ´yorum´ bölümüne ekleyebilirsiniz. amasyayorum’un facebook sayfasındaki haberin altına yazabilirsiniz. Ayrıca, amasyayorum.com veya amasyayorum.simdisozsizde@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Share
2073 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle