logo

reklam

AMASYA Mehmet SARI dedi

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Amasya seçmeni merkezde değişim istedi. Amasya İlçe Seçim Kurulu’nca açıklanan kesin ama net olmayan sonuçlara göre seçimi kazanan MHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı, “sakinlik” çağrısında bulundu.
Sarı, gecenin ilerleyen saatlerinde açıklanan sonuçlara göre, aldığı 29 bin 847 oyla, 21 bin 597 oy alan AK Parti adayı Cafer Özdemir karşısında yarışı önde tamamladı. Millet İttifakı (CHP – İYİ Parti) adayı A. Serpil Saraçoğlu ise 10 bin 887 oy aldı.
MHp Belediye Başkan adayı ve seçimi önde tamamlayan Mehmet Sarı, destek verene de vermeyene de teşekkür ederek, “Seçimleri kazandık. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Bu seçimin kazanılmasında en büyük pay Amsaya halkıdır.” dedi.
Sarı, “Bundan sonraki süreçte millete hizmet edeceğiz. Kurum ve kişilerle kavga etmeyeceğiz. Amasya’da huzur ortamından yana olacağız ve hizmetlerimize başlayacağız.”
Mehmet Sarı, Gerekli hizmetleri yapmak için şeffaf, üretken ve eşitlikçi bir belediyecilik anlayışı ile hareket ederek inşallah, yapacağımız hizmetlere herkes şahit olacak. Bugüne kadar konuştuklarımızı yapacağımızı tanıyanlar biliyor. Fakat tanımayanlar için bir vaat olarak duruyor. Bugünden sonra neler yapabileceğimi ve boş konuşmadığımı görecekler.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle