logo

reklam

Anaokulundan Muhteşem Muzuniyet Gecesi

anaokulu

Çomaktekin; Anaokulu ortamı çocuk için dünyaya açılan yepyeni bir penceredir

Amasya İl Özel İdaresi Anaokulunun “Yıl Sonu Masalı” adlı mezuniyet töreni Saraydüzü Kışla Binası Milli Mücadele Müzesi Konferans salonunda yapıldı.
Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Okul öncesi eğitim süresince çocuklar ilköğretime hazırlanırken, paylaşmayı, dayanışmayı, sosyalleşmeyi ve birlikte çalışmayı öğrenirler. Okul öncesi eğitimin amacı çocuklarda öğrenmeye ilgi uyandırmak ve çocuğun varolan yeteneklerini görünür kılmaktır.” dedi.
Amasya İl Özel İdaresi Anaokulunun “Yıl Sonu Masalı” adlı mezuniyet törenine Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Çelik ile birlikte öğrenci velileri büyük ilgi gösterdi.
“Eğitimin ilk basamağını oluşturan okul öncesi eğitim gömleğin ilk düğmesidir ve bunun doğru iliklenmesi gerekir.” diyen Vali Çomaktekin, Eğitim, öğrenci-öğretmen-veli üçgeninden oluşan platformdur. Bu birliktelik ne kadar bilinçli ve sağlıklı olursa, çocuklarımızda o oranda sağlam bir kişilik kazanırlar.
Eğitimin sağlam temeller üzerine kurulmasında ve insanların ileri yaşlardaki başarılarında okul öncesi eğitimin rolü bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ana kucağındaki yoğun ilgiden sonra, anaokulu ortamı çocuk için dünyaya açılan yepyeni bir penceredir. Olumlu yada olumsuz anlamda verilen her şey, onları yetişkinlik yıllarında da doğrudan etkilemektedir. diye konuştu.
Amasya İl Özel İdaresi Anaokulunun “Yıl Sonu Masalı” adlı mezuniyet töreninde öğrencilerin bir birinden güzel hazırlandıkları program kapsamında tiyatro ile folklor gösterileri ayakta alkışlandı.
Vali Çomaktekin öğrencilere diplomalarını verdi.

Share
832 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle