logo

reklam

arı; “MHP MİLLİ BİRLİĞİN KALESİDİR”

MHP Merkez Yürütme Kurulu üyesi ve Amasya milletvekili Adayı Mehmet Sarı
“MHP MİLLİ BİRLİĞİN KALESİDİR”
MHP Amasya miletvekili aday adayı ve Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu üyesi Mehmet Sarı, “Sandıktan ezici bir üstünlükle Cumhur İttifakı çıkacaktır” dedi.
Vatandaşımızın sorunlarının belirlenmesi, çözüm yollarının aranması ve çözüme kavuşturulması varlığını Türk Milletinden alan MHP için büyük bir öneme sahip olduğunu belirten, MHP Amasya Milletvekili Aday Adayı ve MHP Mehmet Sarı, 24 Haziran’da halkın Cumhur İttifakı’na teveccüh göstereceğini belirterek, “Cumhur İttifakı olarak milletin aklı diyerek yola çıktık, o yüzden sandıkta ezici bir üstünlükle Cumhur İttifakı çıkacaktır. Ben şimdiden halkımıza teşekkür ediyorum. Milletvekilliği sayısında da ittifak etkisiyle iyi bir sayı yakalayıp daha fazla olacağımızı düşünüyorum. Milletimizin Devlet Bahçeli’ye ve MHP’ye olan sevgisinden dolayı MHP, Türkiye’nin sibobu konumdadır ve bu durum oy oranımızda da milletvekili sayımızda da artışa neden olacaktır” şeklinde konuştu.
Sarı, partisinin bugüne kadar vatanın bölünmez bütünlüğünden asla taviz vermeden yoluna devam ettiğini, milli birlik ve beraberliğin kalesinin de MHP olduğunu bildirdi. Türkiye’nin adaletten sağlığa, eğitimden kültüre, spordan sanata, istihdamdan çalışma hayatına kadar sorunları çözmeye alternatif tek partinin MHP olduğuna vurgu yapan Mehmet Sarı, “Dünyanın en güzel coğrafyasından bulunuyoruz. Atalarımızın bize emanet ettiği bu güzel vatanımızı her geçen gün daha güzele götürmek zorundayız” diye konuştu.

“Amasya’nın sesi olma arzusundayım”

Amasya’ya hizmet etmek istediğini belirten Sırı, “25. ve 26. Dönem MHP Amasya milletvekili adayıydım. Nasip olursa 27. Dönem seçimlerinde de Amasya’nın sesi olma arzusundayım. İnşallah liderimiz Devlet Bahçeli’nin teveccühü ve halkımızın iradesi ile bu görev bize hasıl olursa halkımıza hizmet için yola çıkmak istiyoruz. Genel merkezimizin verdiği ve vereceği her karar bizim için baş tacıdır. MHP olarak bizde sen ben kavgası olmaz çünkü biz olgusuna göre hareket ederiz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle