logo

reklam

ATSO MECLİS ÜYELERİNE PLAKET VERDİ

ATSO Başkanı Murat Kırlangıç, 4 yıl boyunca meclisimizile beraber, üyelerimiz ve Amasya için çalıştıklarını belirterek, “Önemli hizmetler ve faaliyetler gerçekleştirdik. Amasya Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu gün Ülkemiz genelinde, oda ve borsalar arasında ilk sıralara gelebilmek büyük bir başarıdır. Biz daima en iyi hizmeti verme gayesiyle bir rekabet içerisinde olduk. Başarılarımızın arkasında meclis üyelerimizin yönetim kurulumuza verdiği destek ve güven vardır. Gerek üyelerimizden ve gerekse de Amasya halkından aldığımız destek, doğru işler yaptığımızı ve bu güveni boşa çıkarmadığımızı göstermektedir” dedi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Eylül Ayı Meclis Toplantısında, 2013-2017 döneminde görev yapan Meclis üyelerine düzenlenen törenle plaket takdim edildi. Plaketleri, Amasya valisi Dr. Osman Varol ile birlikte Meclis Başkanı Hasan Ergen ve Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç birlikte verdi.
ATSO Başkanı Murat Kırlangıç, üyelere teşekkür etti. Plaket töreni öncesinde konuşan Başkan Kırlangıç, Ticaret ve Sanayi Odalarının hem ticarete hem de üretime katkısı olan önemli yapılar olduğunu söyledi. Kasım ayında yapılacak olan seçimlerinin hayırlı olmasını dileyen Kırlangıç:” Bu meclis dört yıldan bu yana Amasya ticaretine hizmet vermektedir. Birlik ve beraberlik içinde güzel bir çalışma dönemi geçirdik. Amasya ticaret erbabı adına her bir meclis üyemizin emeğine, mesaisine teşekkür ederim. Ticaret ve Sanayi Odamızın gelecek yıllarda da önemli işlere imza atmasını temenni ediyorum” dedi.
Törende bir konuşma yapan Amasya Valisi Dr. Osman Varol’da “Ticaret ve Sanayi Odaları bulundukları yerlerin en önemli dinamiklerindendir. Amasya’nın çok büyük bir potansiyeli var. Özellikle tarımsal üretim noktasında, ülkemizin belli başlı üretim merkezleri arasındayız. Kültür turizminde ise ülkemizin sayılı illerinin başında geliyoruz. Atso, Amasya’ya büyük bir ivme kazandırmıştır. Bu başarı meclisin ve yönetimin ortak akıl ile birlikte çalışması sonucu gerçekleştirilmiştir. dedi.
Konuşmaların ardından Meclis Üyelerine plaketleri takdim edildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle