logo

reklam

ATSO Meclisi Başkanlarını ve Yönetimini Seçti

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nda başkanlar yeni meclis üyelerinden güven aldı. ATSO Yönetim kurulu Başkanlığına Murat Kırlangıç, Meclis başkanlığında da Hasan Ergen başkanlık görevlerini korudular.
1 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilen Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri organ seçimlerinin tamamlanmasının ardından Amasya TSO Meclisi; 7 Nisan  Cumartesi günü biraraya gelerek yargı gözetiminde gerçekleştirdiği seçim ile Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Birlik Genel Kurul Delegeleri ve Disiplin Kurulu Üyelerini  ile birlikte Meclis Başkan ve yardımcılarını seçti.
Amasya TSO 33 Meclis Üyesinden 33 oy kullandığı seçimde tek liste ile seçimlere giren Murat Kırlangıç ATSO yönetim kurulu başkanlığına yeniden getirilirken yönetim kurulunda Seyfettin Öztürk, Şevket Çimen, Metin Günal, Nihat Kılıçaslan, Suat Zengin, Nurel Aktaş, Hacı Musa Mısırlı ve Sadettin Çittir yer aldı.
Birlik Genel Kurul Delegeliğine Burak Çiftçioğlu ve Ali Bodur seçilirken ATSO Disiplin Kurulu üyeliğine ise İsmet Abay, Ahmet Çelikbaş, Hale Ertopçu Baştepe, Rıza Uğurluoğlu, Erhan Koyuncu ve Emre Biçer secçildi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis başkanlığına yeniden getirilen Hasan Ergen’in yarıdmıcılıklarına  Ahmet Şener Yiğitoğlu ve Mustafa Altan Yüce getirilirken Katip üyeliğe Tuncer Karadeniz seçildi.
KIRLANGIÇ; Yolumuz Sevda ve Hizmet İşi
Girilen yolun bir sevda ve hizmet işi olduğunu dile getiren Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat kırlangıç “Öncelikle Amasya TSO’da şimdiye kadar görev yapan tüm başkanlarımıza, yönetim kurulu ve meclis üyelerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Aynı çatı altında meclis üyelerimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte bölgemizi çok daha iyi yerlere getirmek asıl amacımızdır. Amasyamız ve üyelerimiz için birlik ve beraberlik içinde hizmet vereceğimize inanıyorum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle