logo

reklam

Bağcuvan; Biz milletimiz için daima varız

24 Haziran´da yapılacak olan seçimde Amasya’yı temsil etmek için AK Parti´den milletvekili aday adayı olan Hicabi Bağcuvan seçim çalışmalarını hız kesmede devam ediyor.
Amasya’da seçmenler ve sivil toplu örgütlerine ziyaretlerini sürdüren Hicabi Bağcuvan, AK Parti’nin hedefler doğrultusunda Amasya için çalışacağını söyledi. Klasik bir siyasetçi olmadığının altını çizen Bağcuvan, “Bu nedenle bildiğimiz sorunları sıralamak yerine çözmekten yanayım. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “2023-2053 ve 2071 için belirlediği hedefler doğrultusunda bizler de Amasya için çalışacağız” şeklinde konuştu. Her zaman ‘Tek devlet, tek bayrak, tek vatan ve tek millet’ prensibi ile hareket ettiklerini belirten Bağcuvan, Amasya’nın şahlanması ve gelişmesi için gece gündüz çalışmaya hazır olduklarını söyledi.
İsminin listede olup olmamasının önemli olmadığını da belirten Hicabi Bacuvan, “Her zaman ifade ediyoruz Hicabi Bağcuvan’ın isminin listede olup olmaması önemli değil, biz milletimiz için daima varız ve daima da olacağız. Partim şahsımı milletvekili adaylığına layık görürse, halkımın da teveccühü ile hem ülkeme, hem de Amasya’ya önemli hizmetlerde bulunacağıma yürekten inanıyorum. Amasya ve Amasya halkına hizmet amacıyla çıktığımız bu yolda aday gösterilsem de gösterilmesem de her zaman birinci sıra adayı gibi çalışacağım. Hepimizin ortak gayesi olan halka hizmet partimizin değişmez unsurlarındandır. Bizde bu anlayışla bu yola baş koyduk. Yeni Türkiye´nin inşa edileceği 25 Haziran seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.