logo

reklam

Bağcuvan; Kudüs, Mirac Mucizesi’nin şahididir.

AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Hicabi Bağcuvan
Kudüs, Mirac Mucizesi’nin şahididir.
AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Hicabi Bağcuvan yaptığı açıklamada “Filistin asla yalnız değildir” ifadelerini kullandı.
Bağcuvan, Kudüs, Mirac Mucizesi’nin şahididir. Kudüs, Müslümanların ilk kıblesidir. Kudüs, Hz.Muhammed (S.A.V.)’in ziyaretini tavsiye ettiği üç mescidden (Mescid-i Haram, Mescid-i Nebevi ve Mescid-i Aksa) Mescid-i Aksa’nın bulunduğu şehirdir. Kudüs, Filistin Devleti’nin başkentidir. Kudüs, Müslümanların şanlı tarihinin şahididir. Kudüs, üç ilahi dinin de değer verdiği kutlu şehirdir. Kudüs Müslümanların kırmızı çizgisi,insanlığın kadim silüeti, bağımsız Filistin Devleti’nin başkentidir. Filistin asla yalnız değildir.” dedi.
Nitekim bugün çıkan olaylarda, İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu onlarca Filistin’li hayatını kaybetti, yüzlerce Filistinli yaralandı. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Bu katliamlardan dolayı İsrail’i ve aldığı haksız/hukuksuz kararla bu hadiselere ve ölümlere neden olan ABD yönetimini kınıyorum dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle