logo

reklam

BAĞCUVAN; Şehri Ortak Akılla Yöneteceğiz

AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı işadamı Hicabi Bağcuvan, Amasya’ya hizmet için yola çıktıklarını belirterek, “Bu kent bize çok şey verdi. Şimdi hizmet zamanı. Ortak akıl, ortak adım düsturumuz olacak” dedi.
AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı işadamı Hicabi Bağcuvan Amasya’da Sivil toplum Kuruluşu Başkan ve temsilcileri ile birlikte Sahabh kahvaltısında Amasya Basını ile birlikte buluştu. Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı İsa Köse, Amasya Ziraatç Odası Başkanı Mehmet Baş, Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi Başkanı Hatay Karaman ile birlikte bir çok STK Başkanları katıldı. Amasya birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Bağcuvan, Ortak akıl, ortak adım’ sloganını hayatında bir düstur edindiğini belirtedek, Amasya’nın Bir Tarım ve Turizm kenti olduğunu biliyoruz. Amasya var olan potansiyelini enerjiye dönüştüremiyor. Amasya’nın sorunlarını biliyor ve çözüm önerileride bizde. Eğer bize milletvekilliği görevi verilirse, Amasya’nın Ankara’daki sesi olacağım. Seçildiği takdirde herkesi dinleyeceklerini, istişare edeceklerini ve Amasya’yı ortak ile yöneteceklerini söyledi.
AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı işadamı Hicabi Bağcuvan, “Yaşadığımız şehrin problemlerini alacağımız radikal kararlarla ve köklü projelerle çözmek ve daha yaşanabilir, örnek bir şehir haline dönüştürmek istiyoruz. Eğer halkımız teveccüh gösterir ve Allah nasip ederde, milletvekilliği görevi bize verilirse, nerede kalmıştık diyerek, merkezi iktidarla, yerel iktidarın buluşmasından doğacak ekstra bir gücüde kullanarak, Amasya’nın değişimi için var gücümüzle çalışacağız.” diye konuştu.
Bağcuvan, Bir Şehir plansız-programsız büyüyemez, gelişemez. Amasya’mızda kesinlikle ortak bir akıl gerekir. Bu kentin, kent vizyonunu değiştirmemiz lazım. Bu statü iyi kullanıldığı zaman bence çok büyük bir kazanç olacaktır. Şehrimizi halkımızla, iş adamlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle, kurum ve kuruluşlarımızla birlikte, ortak akıl ile yöneteceğiz. Bu şehirde yaşayan herkesin söz hakkı olacak. Kentin tüm ortak aklını; sivil toplum örgütleri, ticari örgütleri, meslek örgütlerini bir araya getirir. Bu ortak aklı bir araya getirip Amasya’yı planlamak gerekiyor” dedi.
AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı işadamı Hicabi Bağcuvan, seçim çalışmaları kapsamında STK; kamu kurum ve esnaf ziyaretlerine devam ettiklerini belirterek, Amasya’da görev yapan basın mensupları ile de bir araya gelerek istişare ettiklerini ve bunu ilerleyen süreçte daha sık gerçekleştireceklerini söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.