logo

reklam

Bakan Canikli; Millet lafa değil icraata bakıyor

bakan canikli amasyada

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, 7 Haziran seçimlerinde paralel yapının hedefinde CHP, MHP ve HDP koalisyonu olduğunu söyledi.
AK parti Amasya İl başkanlığının daveti üzerine Amasya’ya gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Amasya’da AK parti İhsaniye Mahallesi seçim bürosunu açtı.
7 Haziran’daki genel seçimlerin çok önemli olduğunu ve her partinin parti programını açıkladığını ifade ederek, her seçim döneminde olduğu gibi yine vaat piyasasının açıldığını belirten Bakan Nurittin Canikli, 2007 ve 2011’de de aynı şeyleri yaşadık. Öncesinde de vardı. Yine desteksiz atış damarları açıldı. Milletin lafa değil icraata baktığını ve muhalefete güvenmediğini anlatarak, dilin kemiğinin olmadığını söyledi.
Canikli, “Siyasetcinin ne söylediklerine değil ne yaptıklarına bakın. Onlar konuşur AK Parti yapar. AK Parti ve Türkiye için 7 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Canikli, her AK Partili’nin kapı kapı gezip partisi için en iyi şekilde çalışarak, yeni Türkiye’nin temeline emek vermesi gerektiğini söyledi.
AK parti İhsaniye Mahallesi Seçim Bürosunun açılışına Bakan Nurettin Canikli ile birlikte AK parti Amasya milletvekili ve adayı Prof. Dr. M. Naci Bostancı, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK parti Amasya milletvekilleri adayları Said Yüce, Hasanali Cesur ve Parti yöneticileri ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.
AK parti İhsaniye seçim bürosunun açılışından sonra Bakan Canikli beraberinde milletvekili Bostancı, Başkan Özdemir, milletvekili adayları ve parti yöneticileri ile birlikte esnaf ziyareti yaptı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.