logo

reklam

Bakan Demircan “Acil” Denetimde

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servisini gezdi.
Bakan Demircan, bu tür ziyaretlere büyük önem verdiğini belirterek, “Acil servisler günde milyonlarca insanımıza hizmet veren çok önemli birimlerimiz. Sağlık personelimiz de bu birimlerde büyük bir özveriyle görev yaparak insanımıza hizmet ediyor” dedi. Bakan Demircan, acillerin ’acil’ durumlarda kullanılması konusunda vatandaşlardan duyarlılık ve hassasiyet beklediklerini ifade etti.
Ülke genelinde hastanelerin acillerini gece yarısı sürpriz şekilde denetleyen Bakan Demircan’ın fiziki koşulları, verilen hizmeti ve sorunları yerinde görüp çözüm üretmek üzere hastanelerde denetim ve ziyaretlerine devam edeceği öğrenildi.
Sağlık Bakanı Demircan’ın Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servisini pazar akşamı yapmış olduğu ziyaretten Amasya Sağlık İl Müdürlüğünün bilgisi olmadığı ve aynı zamanda Hastane yönetiminede haber verilmediği öğrenildi.
Bakan Demircan’ın Amasya’daki hastane ziyaretine sosyal medyadaki hesabındaki “Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Serviste tedavi gören hastalarımızı ziyaret ettik. Sağlık ekibimize iyi nöbetler, hastalarımıza acil şifalar diledik.” paylaşımı ile öğrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.