logo

reklam

BAKAN İSTİYORUZ

haluk ipek ve naci bostancıAmasya artık bakan istiyor. Şehzadaler ve Cumhuriyet şehri Amasya 26. dönem TBMM bakanlık istiyor.
Amasya 18 ve 19 Dönem ANAP Amasya Milletvekilliğine seççilen İsmet Özarslan 1 Nisan 1989 – 23 Haziran 1991 tarihleri arasında Türkiye Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı yaptı.
18. ve 19. Dönem Amasya milletvekiliğine seçilen M. Tahir Köse 21 Kasım 1991 – 27 Temmuz 1994 tarihleri arasında Türkiye Sanayi ve Ticaret Bakanlığı görevinde bulundu.
Türkiye Cumhuriyetinin doğum belgesi “Amasya Tamimi”ne sahip Amasya 21 yıldır bakanlık hasreti yaşıyor. Hasret bitsin, 26. dönemde bakanlık gelsin.
5 dönemdir Ak Parti’ye destek veren ve her seferinde oyunu arttıran Amasya ili olarak bakanlık isteğimiz haklıdır. Amasya bakanlık talebi için tek yumruk olmalı. 1 Kasım seçimlerinden sonra dillendirilmeye başlanan bakanlık için hareket geçilmeli. Bu konuda Amasya basını başta olmak üzere Amasya Ticaret ve Sanayi Odası, Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar birliği, STK temsilcileri, iyasiler ve dernek başkanlarının katılımı ile bir toplantı düzenlenmeli ve 5 dönemdir AK Parti’ye yetki vererek her dönem oyunu artıran Amasya’nın artık bakanlığı hak ettiği dile getirilmeli. Ankara’nın Amasya’nın sesini duyması için imza kampanyası başlatılmalı, Amasya sevdasını yaşayan AK parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’na faks çekilerek Amasya’nın beklentisi için kamuoyu oluşturulması gerekir.

Share
1681 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle