logo

reklam

Bakan Soylu, Şehit Kızını Sevindirdi

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Şehit kızı İrem Kulaksız’ı doğum gününde unutmadı. Şehit Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız’ın kızı İrem Kulaksız’ın doğum günü için gönderdiği hediye dizüstü bilgisayı Amasya valisi Dr. Osman Varol bakan Soylu adına verdi.
2015 yılında Muş’un Malazgirt ilçesinde otomobilinde PKK’lı teröristlerin silahlı saldırı sonrası şehit olan Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız’ın hemşire olmasını istediği kızı İrem Kulaksız 18 yaşına girdi. Şehidin baba ocağı olan Merzifon ilçesine bağlı Ortaova köyündeki evinde düzenlenen doğum günü kutlamasına Amasya Valisi Osman Varol, eşi Funda Varol’da katıldı.
Amasya Valisi Varol, “Bugün burada rahatlık içerisinde özgürce konuşabiliyorsak, al bayrağımız özgürce dalgalanıyorsa, ezanlarımız özgürce okunabiliyorsa, rahat nefes alabiliyorsak bu ortamı sağlayanlarımız var. Allah’a binlerce şükürler olsun, bu söylediklerimizin bir tanesine sahip olmak için çırpınan ülkeler, insanlar var. Gerek Güneydoğu’da gerekse ülkemizin dört bir noktasında kendini sessiz sedasız siper eden kahramanlarımız var, polislerimiz, Mehmetçiklerimiz var. Bizim için mücadele eden, bu uğurda şehit düşen kahramanlarımızın arkasında bir de görünmez kahramanlar var. İşte o görünmez kahramanlar sizlersiniz, polislerimizin, askerlerimizin ailelerisiniz.” şeklinde konuştu.
Buarada bayan Funda Varol’da şehit kızı İram’in doğum günü dolayısıyla bir hediye armağan etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle