logo

reklam

Baş Güven Tazeledi

mehmet başAmasya Süt Üreticiler Birliği Genel kurulu dün yapıldı. Apple Palece’de yapılan Süt Üreticiler Birliği genel kurulunda Mehmet Baş güven tazeledi.
Divan başkanlığını önceki Amasya milletvekillerinden A. Ali Hatipoğlu yaptı. Amasya Süt Üreticiler Birliği kurucusu ve başkanı Mehmet Baş’ın tek liste ile girdiği genel kurulda başkanlığı oy birliği ile yeniden seçildi.
Amasya Süt Üreticiler Birliği Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Baş’ın listesinde Niyazi Akpınar, Şebnem Özbilen, Mustafa Yıldırım, Rahmi Baş, Musa çoşkun ve Ferhat Bozkurt seçildi.
Bu arada The Apple Palace’de yapılan diğer kongrelerde Kırmızı Et Üreticiler Birliği, Meyve Üreticiler Birliği ve Sebze Üreticiler Birliği genel kurullarıda yapıldı.
Kırmızı Et Üreticiler Birliği başkanlığına Niyazi Akpınar seçilirken yönetimine, mehmet Baş, Nevzat Demir, Sadık Karaca ve Adem Baş seçildi.
Meyve Üreticiler Birliği başkanlığına Hüseyin Geriş seçilirken yönetime İbrahim Çekin, İbrahim Cantekin, Naci Bulurqt ve Mehmet baş seçildi.
Sebze Üreticiler Birliği başkanlığına Ömer Bilen seçilirken yönetime Rıza Kahyaoğlu, Mehmet Sümer, Halil İbrahim Kara ve İhsan Avcı seçildiler.

Share
823 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle