logo

reklam

Başkan, birim müdürleriyle buluştu

Başkan, birim müdürleriyle buluştu
Halkın mutluluğu bizimde mutluluğumuzdur
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir birim müdürleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Belediye Pirler parkı sosyal tesislerinde gerçekleşen toplantıya, başkan yardımcıları ve idari müdürler katıldı. Birim müdürleri, Başkan Özdemir’e devam eden çalışmalar ve tamamlanmış hizmetler ile birim faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Başkan Cafer Özdemir, “Her müdürümüz, kendi alanında personeline ve çalışmalara hakim olacak. Tüm birimlerimiz insan odaklı hizmet üretmeye özen gösterecek. Vatandaşın şikayetlerini en aza indirip bu şehirde insanların mutlu bir ortamda yaşamasını sağlamalıyız. Bunu sağladığımızda, bizler de mutlu oluruz.” dedi.
Belediyede görev yapan birim müdürleri söz alarak kendi sorumlu oldukları hizmetlerle ilgili fikirlerini ve önerilerini dile getirdi. Toplantıda, birimler arası koordinasyonun sağlıklı yürümesi için yeni kararlar alındı. Belediyelerin bir aile gibi olduğunun ve hizmet anlayışının da bu temelde olması gerektiğinin altını çizen Başkan Özdemir, “Amasya’da yaşayan halkımıza daha kaliteli hizmet vermek için hepimiz üzerimize düşeni yapacağız. Hepimiz, tüm birimler, başkan yardımcılarımız ve tüm çalışma arkadaşlarımızla iyi bir iletişim içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle