logo

reklam

Başkan Cafer Özdemir Esnaf kentin omurgasıdır

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, esnafın toplumun omurgasını oluşturduğunu, istihdama ve ülke ekonomisine önemli katkılar sunduğunu söyledi.
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu Ottoman Salonunda yapıldı. Genel Kurula Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’de katıldı.
başkan Özdemir, esnafımız, toplumumuzun omurgası, bel kemiğidir. Esnaf her ne kadar yardımsever olursa toplum da o derece yardımsever ve vatansever olacaktır. Tarihten alınan bu güzel değerler halen yaşatılıyor. Hükümet ve devlet de verdiği destekle esnafı ayakta tutmaya çalışıyor” dedi.
Amasya ekonomisine değer katan esnafla sık sık iç içe geldiklerini belirten Başkan Özdemir, “Milletin birleştirici gücü olan esnafımızla birlikte şehri yönetiyoruz. Fedakarlıktan kaçmıyor ve yorulmuyoruz” dedi.
Başkan Cafer Özdemir, fedakarlıktan kaçınmadıklarını ve yorulmadan hizmetin olmayacağını belirterek, “Esnafın şehrin omurgasıdır. Esnafımız ekonomiye artı değer katıyor. Esnafımızla uyum içerisinde çalışarak şehri yönetiyoruz. Bir şeyler üretmek, bulunduğu kente, yaşadığı topluma, ailesine, kendisine bir şeyler katmak, kazandığı helal alın teri ile geçinmek, bir insanın tadabileceği en güzel mutluluklardan birisidir. Esnafımız milletimizin birleştirici gücü olmuştur. Bu nedenle ülkemizin kalkınması ve gelişmesi esnafla olacaktır” dedi.

Share
758 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle