logo

reklam

Başkan esnafla buluşuyor Özdemir; Esnaf kentin aynasıdır.

başkan esenefAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, kentin dinamiklerini oluşturan esnafla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Cafer Özdemir görüşmelerde, “Esnaf kentin aynasıdır. Bizlere ve şehrimize enerji veren yapıda olmalıdırlar. Ortak ve katılımcı demokrasiyle kentimizin çağa uygun şehirler arasında yer alması için beraber çalışalım. Esnafın başarısı ve uyumu kente katkı sağlar” dedi.
Her fırsatta işyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Cafer Özdemir, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinliyor. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir esnaf gezilerinde, Yüzevler mahallesi esnafını ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle de ayak üzeri sohbet eden onlarla çay içen Başkan Cafer Özdemir, “Amasya’yı çekim merkezi haline getiriyoruz” dedi.
Esnaf ile sohbet eden ve esnafı dinleyen Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Yaptığımız hizmetler birer başlangıç oldu bizim için. Bölgemizin yıllardır gelişememesinin bir takım sebepleri bulunuyordu. Göreve geldikten sonra bu sebepleri ortadan kaldırmakla bölgesel gelişimin de önünü açmış olduk. Biz klasik belediyecilik anlayışla hareket edip sadece park ve bahçe yapmakla kalmıyoruz. Amasya’nın her noktasında büyük bir yatırımı hayata geçiriyoruz. görev süremizin ilk döneminde alt yapıya önem verdik. Amasya’nın alt yapısını tamamladık. Şimdi görev süremezin ikinci döneminde ise üst yapıya önem veriyoruz. Böylece Amasya’yı bir çekim merkezi haline getiriyoruz” dedi.
Amasyalılar Projeleri En Yetkin Ağızdan Dinliyor
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, çeşitli bölge gezilerinde sık sık Amasyalılarla bir araya geliyor. Çıktığı bölge ve esnaf gezilerinde vatandaşla birebir iletişim içerisine giren Başkan Özdemir, en yetkin ağızdan soruları cevaplıyor. Amasyalıların sorunlarına anında çözüm üreten Başkan Özdemir, bir proje denetimi için çıktığı bölge gezisi esnasında Yüzevler Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Mahalleye yönelik sorularına da projeleri üzerinden cevap verdi. Başkan Özdemir’in bu tavrı Amasyalılar arasında büyük takdir topluyor. Her türlü projeyi en yetkin ağızdan dinleyen Amasyalılar, Başkan Cafer Özdemir’e sıkıntılarını birebir anlatabiliyor, yaşadıkların sorunlara çözüm için destek talep ediyor.

Share
749 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle