logo

reklam

Başkan Karne Dağıttı

cafer özdemir karneSosyal belediyecilik alanında önemli çalışmalara imza atan Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Belediye Çocuk Yuvası’nda okul öncesi eğitim gören çocuklara karne dağıttı.
Karne heyecanını öğrencilerle paylaşan Başkan Özdemir, eğitim ülkemizin geleceği açısından önemli olduğunu ifade etti. Özdemir şunları kaydetti.
“Belediye Çocuk yuvası gibi kurumlarımız çocuklarımızın geleceğinin en önemli ilk ayağıdır. Biz Belediye olarak okul öncesi eğitimine katkı sağlayabilmek adına burada verilen eğitimi önemsiyoruz. Burada eğitim alan çoçuklar bizlerin geleceğidir. O yüzden burada bu çocuklara eğitim veren öğretmenlerimiz olmak üzere bizlere güvenip çocuklarını buralara gönderen ailelere çok teşekkür ediyorum.
Daha sonra minik öğrenciler eğitim öğretim döneminin ilk yarısında hazırladıkları oyunları, hünerlerini göstererek sergilediler.
Velilerin ve davetlilerin keyefle izlediği gösterileri sunan miniklerin heyecanları yüzlerinden okunuyordu. Eğitim hayatının ilk aşamasının ilk dönemini tamamlayan minekleri yalnız bırakmayan Başkan Cafer Özdemir minik öğrencileri tek tek tebrik etti ve birlikte anı fotoğrafı çektermeyi ihmal etmedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle