logo

reklam

Başkan Mahallemde

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
Biz Büyük Bir Aileyiz
AMASYA’yı katılımcı bir anlayışla yöneterek adım adım gezen Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Başkanım Mahallemde” etkinliği ile Amasya merkez Mahalle sakinleriyle bir araya geliyor.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir beraberinde AK parti İl Başkanı mehmet Ünek, Merkez ilçe başkanı Necmettin Topsakal, Kadın kolları Baykanı Emine Altunbaş’da katılıyor.
“Başkan Mahallemizde” projesi çerçevesinde mahalleleri tek tek gezen Başkan Özdemir, Mahalle Muhtarı ve mahalle sakinlerinin katıldığı etkinliklerde, belediyenin hizmet ve yatırımlarını anlattığı bir sunumun ardından talep, şikayet ve önerileri dinliyor.
Başkan Cafer Özdemir, her mahalleye eşit hizmet götürdüklerinin altını çizerek, “Her mahallemizin ihtiyaçları doğrultusunda Amasya’nın bütüne eşit hizmet götürüyoruz. Amasya’ya kazandırdığımız yatırımlarımızdan da herkesin haberdar olmasını ve bu tesislerden yararlanmasını arzuluyoruz. Çünkü yaptığımız her yatırımı, her hizmeti insan için yapıyoruz. Tesisler insanla anlamlı…” diye konuştu.
Mahalle buluşmaları ve esnaf ziyaretleri vasıtasıyla herkese ulaşmaya çalıştıklarını da dikkat çeken Başkan Özdemir, “Bu buluşmalar sayesinde vatandaşımızın önerilerini ve taleplerini dinleyerek Amasya’yı birlikte yönetiyor, görüşlerinin bizler için çok değerli olduğunu hissettiriyoruz. Biz Amasya olarak 100 bini aşan nüfusu ile büyük bir aileyiz ve bu ailenin her bir ferdine ulaşmanın gayretindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle