logo

reklam

Başkan Özdemir Antalya’dan Döndü

başkanlarBaşbakan Yıldırım: Millet için ‘Evet’ diyeceğiz
BAŞBAKAN Binali Yıldırım, Antalya’da yapılan partisinin Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, Anayasa değişikliğiyle ilgili olarak, “Millet adına ‘evet’ diyeceğiz, millet için ‘evet’ diyeceğiz. Milletimizin ‘evet’ dediğine ‘evet’ diyeceğiz. Türkiye’nin ihtiyacı olan, milletimize yakışan yönetim sistemini hayata geçirmek için gün sayıyoruz” dedi.
Başbakan Binali Yıldırım, Antalya’da Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı yaptı. “Kutlu Yürüyüş Yolunda, Şehir Şehir Kalkınma” konulu toplantıya Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir ile birlikte Suluova, Taşova, Göynücek, Hamamözü ve Ziyaret Belediye Başkanlarıda katıldı.
Ak Parti hareketinin tohumlarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 1994’te İstanbul’da atıldığını belirten Başbakan Yıldırım, “Kısa zamanda bu hareketin bayrağı tüm Türkiye’de dalgalanmaya başladı. Türk yakın siyasi tarihine baktığımızda iktidarların habercisinin yerel yönetimlerdeki iktidarın olduğunu görüyoruz. Yerel yönetimi kazanan genel iktidarı da kazanıyor, kaybeden genel iktidarı da kaybediyor” dedi.
Türkiye’yi bir bütün olarak gördüklerini, her şehre aynı mesafede olduklarını belirten Başbakan Binali Yıldırım, belli bir zümrenin değil bütün milletin hizmetinde olduklarına dikkati çekti.
Başbakan Yıldırım, milletin 15 Temmuz’da alçak FETÖ’ye ders verdiğini söyledi. Yıldırım, “Demokrasiyi, istikbalimizi kurtardınız. Demokrasi nöbetlerinde yürekler bir attı. Demokrasimizi istikrarımızı teminat altına alacak bir referandum arefesindeyiz. Anayasa değişikliğiyle birlikte artık hiçbir vesayetçi güç, hiçbir çılgın, bu ülkeyi geriye götüremeyecek. Her daim umutla, kararlılıkla ileriye bakacağız. Cumhurbaşkanımızın onayıyla halk oylaması süreci başladı, inşallah 16 Nisan’da sandık başındayız. Daha güçlü bir Türkiye için adım adım yürüyoruz. Artık söz de, karar da milletindir.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle