logo

reklam

BAŞKAN ÖZDEMİR DESTEK VERDİ

başkan özdemirBAŞKAN ÖZDEMİR DESTEK VERDİ
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya’nın yıllardır büyük bir özlemle beklediği profosyonel lig özlemini bitirecek olan Yeni Amasaspor ve Erbaaspor maçı öncesi yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor’a odestek verdi.
Maç önceszi yeşil beyazlı futbolcu ve taraftarlarla buluşan Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, ‘Şerefinle oyna, hakkınla kazan’. Bunu temsil eden camianın mensupları olarak, şerefimizle oynayıp, hakkımızla kazanacağımız bir şampiyonluk kupası istiyoruz. O günlerden, bugünlere geldik. İnşallah hep beraber şampiyonluğu da kazanacağız.” diye konuştu.
Belediye Başkanı Özdemir’e, Yeni Amasyaspor başkanı Mustafa Ödübek’de eşlik etti.
TARFTAR MAÇA BİRLİKTE YÜRÜDÜ
Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda şampiyonluğu büyük ölçüde belirleyecek Yeni Amasyaspor ve Erbaaspor arasında oynanacak 90 dakikalık zorlu mücadele öncesi Amasya Emniyeti, maç öncesi ve maç sonrası şehirde geniş çaplı emniyet önlemleri aldı.
Zorlu mücadele bir hafta önce başladı. Amasya İl Güvenlik Kurulu tarafından alınan bir karar geriği “Erbaaspor taraftarlarınınr maça alınmayacı” kararı önce Erbaa’da büyük tepki ile karşılandı. İki gün sonra toplanan İl Güvenlik Kurul bu sefer alınan ilk kararı Yok Hükümlü saydı ve Erbaaspor taraftarlarının maça yüzde beş oranında alınmasına karar verdi. Bu karda Amasya’da büyük tepki ile karşılandı.
İyşte böyle bir gergin ortam öncesi Amasya Polisi, maç sabahı erken mesaiye başlayarak Amasya girişlerinde sıkı önlemler aldı. Bu zorlu 90 dakikiyı seyretmek için Tokat Erbaa’dan gelen taraftarların stada girişlerinde emniyet tedbirleri aldı. Tokat Erbaa’dan gelen taraftarlar şehir girişi ve stad girişinde sıkı kontrolden geçerken, biletsiz olan taraftar stad çevresine alınmadı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle