logo

reklam

Başkan Özdemir esnaf ziyaretinde

Başkan Özdemir esnaf ziyaretinde
Biz Bir Aileyiz
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Biz Amasya’da bir aileyiz. Kimisi beni evladı, kimisi ağabeyi ya da arkadaşı olarak görüyor. Bu sevgiye laik olabilmek ve sorunları çözebilmek adına, mesai arkadaşlarımla birlikte elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. 9 yıldan beri devam eden Başkan mahalemde uygulamasından sonra esnaf kardeşlerimizin de işyerlerine ziyaret yaparak, çaylarını içip sorunlarını dinliyorum. Fırsat buldukça mahallelerimizde ki esnaf arkadaşlarımıza ziyaretimiz devam edecek.” dedi.
Dere Mahallesinde kaynakçı ve nalburcu Esnaf ziyaretlerinde bulunan Başkan Özdemir vatandaşların istek ve önerilerini dinleyerek çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Özdemir’i karşısında gören esnaf memnuniyetlerini dile getirdi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Her fırsatta farklı mahallelerimizi ziyaret ederek, vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinlemeye özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizler de mutlu oluyoruz ve hizmetlerimizi daha büyük bir şevkle yapıyoruz. İşimizi yaparken yüreğimizi, sevgimizi ve inancımızı ortaya koyuyoruz. Çalışmalarımızı en iyi şekilde ve en ince detayına kadar yaparak, Amasya’mızın değerine değer katıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle