logo

reklam

Başkan Özdemir Fırat Gazisini ziyaret etti

başkan özdemir fırat kalkanıAMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir beraberinde AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek ile birlikte Suriye’nin kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik yürütülen Fırat Kalkanı Harekatına katılan ve El-Bab bölgesinde yaralanan Uzman Çavuş Hasan Hüseyin Karataş’ı, tedavi gördüğü Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefettin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret etti.
Gazi Uzman Çavuş Karataşile bir müddet sohbet eden Başkan Özdemir, tedavisi devam eden gazinin sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı.
Başkan Cafer Özdemir, Türkiye’nin terörle mücadelesinin mutlaka ama mutlaka başarıyla sonuçlanacağını belirterek, Terörle olan mücadelede her türlü meşrutiyetimiz vardır. Her türlü üstünlüğümüz vardır. Azim ve kararlılıkla bu mücadele yapılacaktır. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. Devletimize milletimize zeval vermesin. Devlet de millet de şehit ve gazilerimizle beraberdir. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettikçe istikbalimiz bugünlerimizden çok daha aydınlık çok daha parlak olacaktır. Bu ülkenin mutluluğgu, huzuru, güveni, istikrarı, istikbali ve istiklali için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle