logo

reklam

BAŞKAN ÖZDEMİR, GENÇLERLE BULUŞMAYI SÜRDÜRÜYOR

Gerçek Sevgi Seli
Özdemir, “Gençler bizim geleceğimiz”.
AMASYA Belediye başkanı Cafer Özdemir, “Gençler bizim geleceğimiz”. 2017-2018 Ders yılının başlaması ile birlikte okul ziyaretlerine başlayan Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Okullarda belediye çalışmaları hakkında bilgi verip, öğretmen ve yöneticilerin sorularını yanıtlıyor. Öğrenciler ile sahbet ediyor. Gençlerin özellikle geçmişe, milli ve manevi değerlere sahip çıkmasını isteyen Başkan Özdemir, “Kendi öz değerlerimizi yaşamak, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkıp geleceğe aktarmak gerekiyor” dedi.
Öğrencilerin sevgi gösterileriyle karşıladığı Başkan Cafer Özdemir, Okul ziyaretlerinde öğrenciler ile yaptığı sohbetlerde, Gençlerin özellikle geçmişe, milli ve manevi değerlere sahip çıkmasını isteydi. Başkan Özdemir, “Kendi öz değerlerimizi yaşamak, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkıp geleceğe aktarmak gerekiyor. Ecdadımızın geçmişte ne yaptığını araştırıp okuyup onlardan güç alarak geleceğe doğru, onların vermiş olduğu öz güvenle yürümek ve koşmak gerekiyor. Geçmişi bilemediğiniz zaman hele ki köklerinizden koptuğunuz zaman güç alamazsınız. Köklerinden kopmuş bir ağaç ayakta kalabilir mi? Onun için özümüzü bileceğiz, köklerimizden kopmayacağız” dedi.
Belediye olarak okulların taleplerini değerlendirip katkı sağladıklarını belirten Cafer Özdemir, öncelikle çevre duyarlılığı, beraber yaşama kültürünün oluşması için aile ve okulun çok önemli olduğunu söyledi.
Çocuklar hepimizin geleceğidir. Belediye olarak en fazla çocuk parkını biz yaptık. Okul bahçelerimizi düzenliyoruz. Konservatuarımızda çok sayıda öğrenci bulunuyor. Çocuklarımızı ne kadar donanımlı yetiştirirsek, geleceğimizi o kadar sağlam temeller üzerine kurarız. Öğretmenlerimize, okul aile birliği yöneticilerine, okulumuzun idari kadrosuna teşekkür ediyorum. Belediye olarak taleplerinizi karşılamaya özen göstereceğiz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle