logo

reklam

Başkan Özdemir Kale yolunda inceleme yaptı

başkan kale yoluBaşkan Özdemir Kale yolunda inceleme yaptı
Özdemir; Amasya’nın her noktası değişimi yaşayacak
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Kale yolunda devam eden yol çalışmalarını inceledi.
Sadece şehir merkezi değil mahallelerde de yoğun bir şekilde yapılan çalışmaları yakından takip eden Başkan Cafer Özdemir, kale yolunda çalışanlarla da sohbet etti.
Başkan Cafer Özdemir, Amasya’yı cazibe merkezi haline getirmek, daha fazla turist çekmek, kültürel, tarihi ve doğal niteliklerini tüm dünya ile paylaşmak, tanıtmak istiyoruz. Hedeflerimizi iyi belediyecilik uygulamaları ile de güçlendirmeye çalışıyoruz. dedi.
Kale Yolu tamamlanma aşamasına gelirken, Geçmişte araçların bile geçmekte zorlandığı yol tamamlanma aşamasına gelirken, Ramazan Bayramı’ndan önce bitirilmesinin planlanıyor.
Başkan Özdemir, “Bugüne kadar verdiğimiz tüm sözleri tuttuğumuz gibi bundan sonrakileri de yerine getireceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Amasyanın ve ülkemizin artık kaybedecek zamanı yok. Artık talepleri ve çözümleri biliyoruz. Hepsini çözeceğiz. Amasya’nın her köşesi kent merkezinde ortaya çıkan o güzel tablonun bir parçası olacak. Bu konuda elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.” diye konuştu.

Share
1086 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle