logo

reklam

Başkan Özdemir Mahallelerde

cafer özdemirAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Mahallelerimizin acil olarak yapılması gereken işlerini gerek birim amirlerimizle yaptığımız gezilerde gerekse keşif ekiplerimizin yaptığı incelemelerle bütün sorunlara hakim durumdayız. Eksiklikleri ve yapılması gerekenleri çalışma programımıza alarak adım adım yerine getirmeye çalışıyoruz. Şu an itibari ile ekiplerimizin girmediği, çalışma yapmadığı hiçbir mahallemiz yoktur.” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Başkan Mahallenizde projesi kapsamında başlattığı mahalle gezilerini sürdürüyor. Başkan mahallemde projesi kapsamında Başkan Özdemir ve Beraberindeki birim amirleri ile Yeşil yenice mahallesinde incelemelerde bulundu. Burada mahalle sakinleri ile sohbet etti.
Başkan Özdemir, Belediye başkanı olarak amirlerimizle zaman zaman mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarımızı ve mahalle muhtarlarımızın sorunlarını yerinde görmek çözüm yollarını vatandaşlarımızla birlikte tartışıp bu sorunları çözüme kavuşturmak için çalışacağız. dedi.
Başkan Cafer Özdemir, mahalle gezileri esnasında yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi; “Başkan mahallenizde projesi kapsamında mahalleri geziyoruz. Saygı değer muhtarlarımız, mahalle temsilcilerimiz ve mahalle sakinlerimizle birlikte oluyoruz. Bu projedeki temel amacımız mahallelerimizin sorunlarını bizzat yerinde görmek. Mahallelerimizde görüş alışverişinde bulunuyoruz. Mahallelerimizin sorunlarına çözüm buluyoruz. Yapılması planlanan, eksik kalmış ve yapılacak hizmetlerin devamı ile ilgili olarak onlarla istişare yaparak görüş alıverişinde bulunuyoruz. Yapılacak hizmetlerle ilgili belediye birimlerimize bilgi vererek hizmetlerin bir an önce mahallere yansımasına çalışıyoruz. Bu vesile ile hemşerilerimizle bir araya gelerek onlarla sohbet etme imkânını da bulmuş oluyoruz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle