logo

reklam

Başkan Özdemir Meslek Oda Temsilcileri ile Buluştu

meslek odalarıBelediye Başkanı Cafer Özdemir kentte üyelerinin haklarını koruyan Esnaf Odaları, Ticaret ve Sanayı Odası ve Ziraat Odası temsilcileri ile yemekte bir araya geldi. Belediye Pirler parkı Sosyol tesislerinde düzenlenen yemeğe Başkan Özdemir’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Cengiz Erdem ve Mehmet Dümen, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Köse, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, Amasya Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baş ile bu odalara ait Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri ile birlikte farklı meslek gruplarının odalarının temsilcileri katıldı. Esnafların beklentilerinin ve kente bakış açısının irdelendiği toplantıda ortak aklın devam etmesi yönünde karar çıktı.
Kentte her kesmin düşüncesini önemsediklerini ifade eden Başkan Cafer Özdemir, bu nedenle toplantılara devam ettiklerini belirtti. “Şehirde katılımın çok olduğu bir yönetim tarzını benimsiyoruz” diyen Özdemir, bu nedenle STK’lar, kurum ve kuruluşlar, muhtarlar ve vatandaşlar ile sürekli irtibat halinde olduklarını aktardı. Belediye Başkanı Cafer Özdemir, ”Vatandaşlarımızın ve ilimizde bulunan tüm dinamiklerin arasında olmak bizler için önemlidir. Çünkü kentimizin sorunlarını ve yapılması gerekenleri en iyi kent içinde yaşayanlardan öğrenebiliriz. Bu nedenle ev ziyaretleri ve toplantılar ile ilimizdeki herkesi dinlemeye gayret ediyoruz. Bu toplantılar Amasya’nın kazanmasına vesile olacaktır” ifadesini kullandı.
Yapılan ziyaret ve toplantıların vatandaşlardan olumlu tepki aldığına işaret eden Başkan Özdemir, yöneticilerin halkın içinde yer almasının artık hayal olmaktan çıktığına dikkat çekti.
Projelerimize yön veriyoruz
Toplantıların yeni projelerin ortaya çıkarılmasında da önemli bir rol oynadığını anlatan Cafer Özdemir şunları kaydetti: “Seçim döneminde verdiğimiz vaatleri yerine getirmek için durmaksızın çalışıyoruz. Hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Bunun yanı sıra yaptığımız ve yapacağımız toplantılarda edindiğimiz intiba neticesinde yeni projelerimizi ve rotamızı belirliyoruz. Bu sayede kısa sürede beklenilen hedeflere ve kentimizin isteklerine ulaşacağız”
Köse; Toplantıları yararlı buluyoruz
Esnaf odalarının ve temsilcilerinin kentin yöneticileri ile bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Köse, bundan sonra da toplantıların devam edeceğini belirtti. Esnafların kent ile ilgili gözlemlerinin de en iyi şekilde aktarıldığını söyleyen Köse, “Kentimizde esnaf odaları ve temsilcilerinin Amasya hakkında fikirlerinin alınması memnuniyet vericidir. İlimizin gelişiminde bizlerin bakış açılarının değerlendirilmesini önemli buluyoruz. Esnaflar kente bakış açıları ile objektif bir katkı sağlayarak gelişimde aracı olabilirler” dedi.
Amasya TSO Başkanı Kırlangıç, birlikteliğin çok mühim olduğunu, ildeki STK’ların bir arada ortak hareket etmesinden memnuniyet duyduğunu belirterek “Birlikten kuvvet doğar.” dedi. “5174 sayılı kanunun tanımladığı 5 tane bakanlığa ilişkin yürüttüğümüz görevler ile hem kamusal hem de özel yönleri olan bir kurumuz. dedi.

Share
618 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle