logo

reklam

Başkan Özdemir Okul Ziyaretlerinde KENDİNİZİ GELECEĞE HAZIRLAYIN

cafer özdemir öğrenciBaşkan Özdemir Okul Ziyaretlerinde
KENDİNİZİ GELECEĞE HAZIRLAYIN
Amasya’da eğitim alanında başarılı projelere imza atan Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, her fırsatta okulları da ziyaret ediyor. Öğrencilere deneyim paylaşımında bulunan Başkan Özdemir, gelen proje ve fikirleri dinliyor. Okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler ile uzun süreli sohbetler edip onların isteklerini dinliyor. Ziyaretlerde yeni eğitim projelerini de anlatan başkan Özdemir, değişik ve faydalı fikirlere her zaman açığız mesajı da veriyor.
Başkan Özdemir, “Biz her daim halkımızın içinde olmak durumundayız. Benim vatandaşımın bir sıkıntısı varken, ben rahat edemem, rahat uyuyamam. Amasya halkının hizmetkarı olmak benim en büyük mutluluğum” dedi.
Öğrenciler ve öğretmenler ile buluşmanın farklı bir mutluluk olduğunu belirten Başkan Cafer Özdemir,“ Amasya’da eğitim seviyesini artırmak için hep beraber çalışmalıyız. Çocuklarımıza ne kadar iyi bir ortam sağlanırsa ve destek olunursa,öğrencilerimizin de başarı seviyesi artacaktır. Amasya’da göreve geldiğimizden buyana birçok eğitim projesini hayata geçirdik ve çocuklarımızın iyi yetişmesi için çaba gösteriyoruz. İlk ve ortaokulları, liseleri ve üniversitemizi Amasya’ya kazandırarak, Amasya’yı hep birlikte, eğitimin merkezi yapacağımıza inanıyorum ”dedi.
Okulların fiziki durumlarını, iyileştirici, donanımlarını arttırmaya yönelik çalışmaları her zaman yaptıklarını ve yapacaklarını hatırlatan Özdemir, öğrencilere, “Siz geleceğin taşıyıcılarısınız. Gelecekte bu milleti bu ülkeyi omuzlayacak ve onları geleceğe taşıyacak kimselersiniz. Meseleye bu açıdan yaklaşmak lazım. Büyük bir hayal çerçevesinde, büyük hedeflere kendinizi katalize etmiş şekilde yaşamanız gerekiyor. Her şeyden evvel sizlere bunu anlatmaya çalışıyorum” dedi.
Öğrencilerin kendilerini geleceğe daha iyi hazırlamaları için belediye olarak ellerinden geleni yapıldığının altını çizen Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Okullara gidince, çocuklar söz alıp eksikliklerini dile getiriyorlar. Zaten biz onları yapmak için varız. Bunların ötesinde de başka konular konuşmamız lazım. Kendinizi geleceğe en iyi şekilde, ne yapmamız lazım, hep birlikte bunları konuşmalıyız. Bu bizim için çok önemli bir hadise. Büyük rüyalarınız hedefleriniz olmalı. Kendinize bir gelecek yol çizmeniz lazım” diye konuştu.

Share
651 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle