logo

reklam

Başkan Özdemir, Personeliyle Bayramlaştı

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Ramazan Bayramının ardından ilk mesai gününde belediye birimlerinde çalışan tüm personel ile bayramlaştı.
Belediye personelinin Ramazan Bayramını tebrik ederek konuşmasına başlayan Başkan Cafer Özdemir, “Değerli mesai arkadaşlarım, sizlerle birlikte yaklaşık 8 yılı aşkın süredir birlikte yol arkadaşlığı yapıyoruz. Bu süre içersinde birlikte ekip ruhunu oraya koymak, karşılıklı sevgi saygı içinde Amasya’ya hizmet etmekti. Şöyle geriye doğru baktığımızda birlikte o kadar güzel işlere imza atmışız ki. Amasya’mıza bir çok proje kazandırdık ve bunları sizinle birlikte yaptık. Hepinize bu güzel yol arkadaşlığı için teşekkür ediyor, Ramazan Bayram’ınızı kutluyorum. Ailenizle sevdiklerinizle sizlere uzun ömürler diliyorum” dedi.
Bayramların birleştirici özelliğine değinen Başkan Özdemir, “Rahmet ve bereket ayı olan bir Ramazan’ı tamamlayarak milletçe sevgi ve muhabbetle kucaklaştığımız bir Ramazan Bayramı’na daha kavuştuk. Bayramlar, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı, insanları aynı düşünce ve duygularla buluşturan, yakınlaştıran, umut ve sevincimizi artıran, aramızda dostluk ve kardeşlik bağlarını pekiştiren önemli bir değerdir” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle