logo

reklam

Başkan Özdemir personeliyle buluştu

Başkan Özdemir personeliyle buluştu
Hizmet önceliğimiz vatandaşlarımızın memnuniyeti
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Belediye çalışanları ile buluşmalarına devam ediyor. Özdemir, göreve geldikleri günden bu yana tüm belediye çalışanlarının ve meclis üyelerinin birlik ve beraberlik içinde Amasya’ya Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetlerini gerçekleştirdiklerini belirtti.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, yıl içinde gerçekleştirdiği halkla ilişkiler faaliyetleriyle binlerce insana ulaşırken belediye hizmetlerinin halka sorunsuz ulaştırılması noktasında gayret gösteren belediye personelleriyle de bir araya gelmeye devam ediyor.
Bu kapsamda belediye hizmet binası ve sosyal tesislerde görev yapan personelle buluşan Başkan Özdemir, belediyenin halka açılan yüzü olan personellere hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
belediyecilik hizmetlerinde standardın hep yüksek tutulduğunun altını çizen Başkan Özdemir; ”Hizmet önceliğimizi vatandaşlarımızın memnuniyeti doğrultusunda sürdürüyoruz. İnşallah bu hizmetlerimiz artarak devam edecek. Belediyeciliği her zaman bir hizmet yarışı olarak görüyoruz. Sonuçta hedefimiz insanlara faydalı olmak ve insanların mutlu bir şekilde yaşamalarına gayret etmek. Eğer ortaya bir memnuniyet çıkıyorsa, bu işlerin halkta bir karşılığı varsa bu noktada sizlerin katkısı çok büyük ve çok yüksek. Onun için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu konuda da çok yoğun mesai harcıyorsunuz. İnşallah hep birlikte Amasya’mızı daha ileriye götürmek için gayret sarf edeceğiz” dedi.
“Takım ruhuyla hareket ediyoruz”
Amasya’nın farklı noktalarında çok geniş bir yelpazede birçok yatırım projelerinin devam ettiğini ifade eden Başkan Cafer Özdemir, ”Bir taraftan projelerimiz devam ederken bir taraftan da yeni projeliri yapmaya devam ediyoruz. Ayrıca nüfusumuzda her yıl artmaya devam ediyor. Dolayısıyla yapılacak çok iş ve hizmet var. Ama şuna inanıyoruz ki Amasya’da bir başarı varsa herkesin bir katkısı var. Hep birlikte bir takım ruhuyla hareket ediyoruz. Bütün dişlilerin parçaları önemli. Bu manada hepimizin büyük bir sorumluluğu var. Sizler hizmet noktasında her zaman hemşehrilerimle karşılaşıyorsunuz ve adeta belediyemizin yüzüsünüz. Hamdolsun sizlerin de gayretleriyle bugüne kadar çok iyi geldik. İnşallah bundan sonra da aynı gayret ve azimle halkımıza hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle