logo

reklam

Başkan Pazarda Esnaf ve Vatandaşı Dinledi

başkan özdemir pazardaAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Halkımızın en güzel, en huzurlu ve en rahat şekilde alışveriş yapmalarını, ayrıca ihtiyaçlarını temin etme noktasında biz en iyisini yapma yolundayız. Halkımızın, görev süremiz içerisinde her an en mutlu yaşamaları için yaşamaları için beyan ediyoruz.” dedi.
Başkan Özdemir beraberinde Başkan yardımcısı Mehmet Dümen ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, AK Parti Gençlik İl Başkanı Ali Zobu ile birlikte Cumartesi Pazar alışverişi yapan vatandaşlarla ve Pazar esnafıyla samimi sohbetler gerçekleştirdi. Pazar esnafı ile alışverişe gelen vatandaşlarla sohbet eden burada da vatandaşların önerilerini dinledi.
Pazar ziyareti sırasında yöneticilerin, yönettikleri kenti çok iyi bilmesi gerektiğini ifade eden Başkan Cafer Özdemir “Dün Amasya nasıldı, şimdi nasıl oldu? Diye bakmalı. Amasya’nın dününü çok iyi bilmek gerekir. Yöneticilerin kentini çok iyi tanıması gerekir. Kentin değerlerini, geçmişini, kenti geçmişte yönetenlerin yönetim şekillerini algılamak için dünü iyi incelemek gerekir. Biz, Her alanda dönüşüm, yenilenme, çağdaşlaşma ve dünden gelen değerleri sahiplenip geleceği güzel kılmak bizim bakış açımız. İnsanın mutlu olacağı, doğanın çevrenin korunacağı, ayrımsız, talansız bir yaşam hedefliyoruz.” dedi.
Esnaflara hayırlı işler, bol kazançlar dileyen, alış-veriş yapan vatandaşlara da pazardan memnun olup olmadıklarını soran Başkan Cafer Özdemir, “Belediye olarak esnafımız iyi mekanlarda ve şartlarda kaliteli ürünler satarak, bereketli ticaret yapsın; vatandaşımız da bütçesine uygun, kaliteli ürünleri alsın, tüketsin istiyoruz. En iyi alış-veriş şartlarında esnaf ve vatandaşı buluşturmak için gayret gösteriyoruz. Semt pazarlarında vermek istediğimiz hizmetin amacı budur” dedi.
Hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, taleplerini dinleyen; genç, yaşlı herkesin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Özdemir, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz. Esnafımızın ve vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmak istiyoruz. Bunun için de yeni ve farklı projeler hazırlıyoruz” şeklinde konuştu.

Share
679 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle