logo

reklam

Başkan Personeli ile Bayramlaştı

cafer özdemirAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, ramazan ayının çok güzel geçtiğini belirterek, “Biz her gün bir mahalledeydik. Birçok çalışma arkadaşımız ile birlikte o güzelliğe katkı sağlamaya gayret sarf ettik. Allah hepimizin tutmuş olduğu oruçları yapmış olduğu ibadetleri ve duaları kabul etsin. Allah’ım bu 11 ayın sultanı ramazanımıza tekrar kavuşturmayı nasip etsin” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Mübarek Ramazan Ayı’nın idrak edilip bayramın gelişiyle birlikte Belediye Personeli ile Belediye Salonu’nda bayramlaştı. bayramlaşmaya Belediye Başkan yardımcıları Cengiz Erdem, Mehmet Dümen, Osman Akbaş, İsmail Kazan birim müdürleri ve memur ve işciler katıldı.
Başkan Özdemir, “Bayramlar, kırgınlıkların, dargınlıkların ve düşmanlıkların sona erdiği mübarek günlerdir. Bizler, her birimiz Amasya Belediyesi’nin hizmet yolundaki birer neferi ve hemşehrilerimizi mutlu etmek için özveriyle çalışan görevinin bilincine varmış insanlarız. Amasya genelinde belediyemizin sorumluluk alanına giren tüm alanlarda gecemizi gündüzümüze katarak hemşehrilerimizin herhangi bir sorunla karşılaşmaması adına çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.” dedi.
Amasya’ya birlikte hizmet ettiklerini vurgulayan Başkan Cafer Özdemir, “İnşallah daha da fazlasını yapacağız. Belediye çalışacak, Amasyamız kazanacak. Belediyemiz çalışacak, Amasya’daki insanlarımız daha da mutlu olacak. Hep beraber çalışacağız ve hep beraber Amasya’ya hizmet edeceğiz. Sağlıklı, huzur ve güzellikler içinde, kardeşçe, kol kola bu şehre hizmet etmeyi Allah hepimize nasip etsin.” diye konuştu.
Başkan Özdemir daha sonra tüm personeli ile bire bir bayramlaştı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle