logo

reklam

Başkan Sarı, Halkın İçinde Halkla İç İçe

Başkan Sarı, Halkın İçinde Halkla İç İçe
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Halkla iç içe olmak en büyük zenginliğimiz. Yolumuz nereden geçerse geçsin, tüm hemşehrilerimize sevgiyle dokunmak için yürüyoruz.” vurgusunu yaptı.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, farklı mahallelerinde gündüz esnaf ziyaretleri yaparken akşamlarıda ev ziyareti gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Başkan Sarı, Amasya Belediyesi olarak vatandaşlarımız için daha yaşanılabilir bir şehir için var gücümüzle çalışmalarımıza gece gündüz devam ediyoruz. Bütün çabamız tüm mahallelerimizdeki eksikleri tespit edip her mahallemize eşit hizmeti sunabilmek. Bu kapsamda merkez ve kırsal mahallelerde, kimi zaman esnaf ziyareti, kimi zaman evlerine misafir olduğum kimi zaman da kahvelerde bir araya geldiğim hemşehrilerimizin istek ve taleplerini dinleyerek çözümler üretmeye çalışıyor, dertlerine, sıkıntılarına ve mutluluklarına ortak oluyoruz. Bir taraftan ziyaretlerimizde projelerimizi ve hizmetlerimizi değerli halkımıza anlatırken, diğer taraftan yeni projelerimiz konusunda her kesimden vatandaşlarımızın görüşlerine başvuruyoruz. Her birinin görüşü bizim için çok değerli. Çünkü biz çok büyük bir aileyiz. Gücümüzün ve çalışma azmimizin en büyük nedeni hemşehrilerimizle daima bir arada olmak. Harekette birlik olmazsa, fikirdeki birlik faydasızdır, işte bu yüzden gönül bağımızın olduğu tüm hemşehrilerimiz ile biriz, beraberiz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle