logo

reklam

Başkan Sarı, Halkın İftar Sofrasında

Başkan Sarı, Halkın İftar Sofrasında
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Ramazan ayında mahallelerde halkın iftar sofrasında, halk ile beraber iftarını açıyor. Başkan Sarı, Mahallelerde açılan iftar sofrasında halka çorba dağıtıyor. Halkla birlikte iftar açıyor.
Ramazan ayı süresi boyunca iftarda evine yetişemeyen, yerli yabancı misafirlerimizin ve ihtiyaç sahiplerinin oruçlarını gönül rahatlığı içerisinde açabilecekleri iftar sofrasında vatandaşlarla birlikte olan Sarı, iftar sofralarının açıldığı maühallerde mahalle sakinleri ileiftar öncesi uzun süre sohbet ediyor.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, 11 ayın sultanı Ramazan ayını şehzadeler şehri Amasya’da, Amasyalılarla birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Amasya Belediyesi ve hayırseverler tarafından hazırlanan iftar sofralarının ilgi görmesi ve insanların birlikte oruçlarını açmasının mutluluk verici olduğunu ifade eden Başkan Sarı, “Tabii ki sadece bununla sınırlı kalmayacağız. Yine belediyemiz tarafından düzenlene organizasyonlar çerçevesinde mahalle kültürünü, komşuluk ilişkilerini canlandırıyoruz, gelecek kuşaklara bu kültürü anlatacağımız mahalle iftarlarımız başladı. Mahalle iftarlarımızda da yine vatandaşlarımızla birlikte oluyoruz. Ben hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, tuttuğumuz oruçların, ettiğimiz duaların kabul olmasını niyaz ediyorum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle