logo

reklam

Başkan Sarı; “Yol haritamız belli”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Amasya’nın yarınları çok güzel olacak” dedi. Amasya’nın daha yaşanabilir ve sağlıklı bir kent olması hedefiyle çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda kent dinamikleriyle de sık sık bir araya gelen Başkan Mehmet Sarı, yoğun bir tempoyla gece gündüz demeden Amasya için çalıştıklarını söyledi.
Sarı, Kentin her köşesinde yoğun şekilde çalışarak ihtiyaçların belirlendiğini ifade etti. “Yol haritamız belli” diyen Başkan Mehmet Sarı, Amasya’nın kaynaklarının en iyi şekilde kullanılmasıyla şehre değer katacak çalışmaları sürdüreceklerini hatırlattı.
Amasya’nın geleceğine yönelik heyecanını ifade eden Başkan Sarı, “Yaşadığımız şehri iyi tanımamız lazım. Amasya’da yaşayan, üreten, değer katan herkes değerlidir, önemlidir ve başımızın tacıdır” dedi.
Amasya’nın değerleriyle özel bir şehir olduğunu kaydeden Başkan Sarı, “Nüfusu 100 bini geçen Amasya’mızı çok daha ileriye taşımak için çalışıyoruz. Amasya, ezberleri bozan bir şehir. Bu kadar hızla büyüyen bir şehirde elbette eksikler ve aksaklıklar da oluyor. Ancak Amasya Belediyesi’nde göreve geldiğimiz günden bu yana, 5,5 aydır, kısa vadede Amasya ile ilgili adımları atarken, uzun vadede de yol haritamızı ortaya koyduk” açıklamasını yaptı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle