logo

reklam

Başkan’ın çocuk sevgisi!

cafer özdemir

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, çocuk sevgisini her yerde gösteriyor.
Amasya Belediye Başkanlığı bünyesindeki Çocuk Yuvası öğrencilerini ziyaret etti, Yuvadaki minik öğrenciler ile birlikte Amasya Belediyesi katkıları ile hazırlanan tüm okullarda gösterime giren Başkan Amca Çocuk Tiyatrosu ” Arkadaşım bilgisayar” adlı tiyatro oyununu seyretti.
Çocuk sevgisinin yeri bir başkadır diyen Başkan Cafer Özdemir, Çocuk sevgisi cehennem ateşine karşı perdedir. Çocuklara iyilik etmek sıratı geçmeye sebeptir. Onlarla beraber olmak bana mutluluk veriyor. Çocuk dünyada nur, ahrette surdur. Çocukları sevip okşayın onlar gönül meyvesi, göz nurudur. dedi.
Başkan Özdemir, Çocuklarımıza, onların geleceklerine yatırım yapmak için gece gündüz çalışıyoruz. Niçin? Daha güzel Amasya bırakalım diye. Yeter ki bizler birbirimizi sevelim Birbirimize saygı gösterelim.” dedi.
Tiyatro oyunun ardından öğrencilerle ilgilenen Başkan Özdemir, Amasya Belediyesi Çocuk Yuvası Müdürü Emine Dabak’tan okul ve öğrenciler hakkında bilgi aldı.
Belediye Başkanı Sayın Cafer Özdemir’in Belediye Çocuk Yuvası ziyaretine Belediye Başkan Yardımcısı Osman Akbaş ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Enes Tigen’de eşlik etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.