logo

reklam

BAYRAM KUTLAMA MESAJLARI

amazanVALİ İBRAHİM HALİL ÇOMOMAKTİKİN Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, Millitemizin en önemli değerlerinden olan sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı mübarek ramazan bayramına ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. dedi.
Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Bayramlar sevinç ve kederlerimizin paylaşıldığı birlik, beraberlik ve dayanışmamızın pekiştirildiği insari ve dini hassasiyetlere ihtiyacımız olan bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı dayanışma günleridir. Dostluk bağlarının güçlenmesi için büyüklerimizin, yaşlılarımızın muhtaç, yoksul, kemsesiz ve hasta olan her yaştaki vatandaşlarımızın ziyaret edilerek hatırlanması onlara yalnız olmadıklarının hissettirilmesi bayramları daha anlamlı kılacak ve manafi duygularımızı güçlendirecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan bayramının milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur, kardeşlik ve mutluluk getirmesi temennisi ile İlimizide görev yapan bütün kamu görevlileri ve aileleri, öğrencilerin, vatani görevlerini yapan aserlerimizin ve tüm Amasyalıların bayramlarını kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

Özdemir; “Bayramlar sevinç günleridir”

Amasya Belediye başkanı Cafer Özdemir; “Bayramlar, bizim için büyük bir nimettir. Her nimetin sorumluluğu vardır. Bayramlar, hakkın, hakikatin, adaletin, iyinin, güzelin, mazlumun, fakirin, açın, kimsesizlerin ve muhtaçların yanında olma zamanlarıdır.” dedi.
Ramazanın her yıl ruhlarımıza güzellik, gönüllerimize zenginlik vermek, iradelerimizi eğitmek ve toplumsal hayata huzur iklimi getirmek üzere yücelerden gelen bir kutlu misafir olduğunu söyleyen Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, her sene ilahi bir armağan gibi gelen bayramların, imanı bir, vicdanı bir olan kullara Rabbimizin armağanı olduğunu dile getirdi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Bayramlar, bizim için büyük bir nimettir. Her nimetin sorumluluğu vardır. Bayramlar, hakkın, hakikatin, adaletin, iyinin, güzelin, mazlumun, fakirin, açın, kimsesizlerin ve muhtaçların yanında olma zamanlarıdır. Bu bayram Kuran’ın, Sevgili Peygamberimiz’in sözünün Hak’tan olduğunu ve hak olduğunu idrak edenlerin bayramıdır. Bayramlar mutluluğun, sevincin, muştunun hakkını verme günleridir. Bayramlar, Müminlerin her zamankinden daha çok kaynaştığı, bir olduğu, diri olduğu, hüzün ve sıkıntıların paylaşıldığı, neşe ve sevinçlerin evlerden evlere, şehirlerden şehirlere, ülkelerden ülkelere yayıldığı zaman dilimleridir.
Bizi birbirimize yakınlaştıran, sevgimizi, dostluk bağlarımızı güçlendiren Ramazan Bayramı’nda halkımızın huzurunun devamı bizler için son derece önem taşımaktadır. Bu düşüncelerle Amasya Belediyesi olarak, birbirimize ve ülkemize olan sevgimizin aynı zamanda bir arada olma isteğimizin arttığı bu güzel günlerde halkımızın yaşamını kolaylaştırarak, sağlıklı kent hayatını sağlayacak çalışmalar yapmaya devam etmekteyiz.
İnancımız; “Geleceğe ancak sağlıklı bir toplumla sağlıkla yürüyebileceğimiz” yönündedir.
Tüm bu düşüncelerle kardeşliğimizi güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, kentimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyor, Ramazan Bayramı´nızı en içten dileklerimle kutluyorum.
AK PARTİ İL BAŞKANI MEHMET ÜNEK

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Bayramların, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barışıp kardeşçe kucaklaştıkları mana yüklü özel günler olduğunu hatırlatan Ünek, “Bayrama erişmenin sevincini, manevi hazzını, mehabetini, gönül huzurunu milletçe yaşıyoruz. Bayramı bayram yapan değerleri unutmayalım. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini, sayılı bayram günleriyle sınırlı tutmayarak yaşamın her evresinde ve tüm ilişkilerimizde hatırlayalım. Unutulmamalı ki, bayramları bayram yapan onu yaşayan ve yaşatanlardır.” ifadesinde bulundu.
Bayram, barış, huzur ve refah getirsin
Dünyanın değişik bölgelerinde ağız tadıyla bayram yapamayan, her gün kan ve gözyaşı içinde yaşayan Müslümanlar için de bu bayramın huzur ve barış getirmesini dileyen Mehmet Ünek, “Dünyanın çeşitli bölgelerinde, özellikle de Müslümanların yaşadığı bölgelerde devam eden olaylar bayramı buruk karşılamamıza yol açıyor. Kan ve gözyaşı son bulsun, baskı ve tahakküm bitsin diye dua ediyoruz. Bu düşünceler ile başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere bütün Amasyalı hemşerilerimin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini temenni ediyor, bayramın insanlığın barış, huzur ve refahına vesile olmasını diliyorum. Bayramın, herkes için özgürce ve insanca yaşayabilme fırsatı doğurması hepimizin ortak isteğidir.” dedi.
CHP İL BAŞKANI HÜSEYİN DURAN

CHP Amasya İl Başkanı Hüseyin Duran, “Ramazan Bayramı, sevginin yoğun yaşandığı, umut ve coşkunun doruğa çıktığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerin başında gelir.” dedi.
CHP Amasya İl Başkanı Hüseyin Duran Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesa yayınladı.
“Bayramların getirdiği barış, huzur ve kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeliyiz. Özellikle bayram günlerinde, bugünlerin kazandırdığı alışkanlıkla tüm yaşamımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyle yaklaşmalıyız.
Bayramların, anlam ve önemini anımsattığı barış, kardeşlik, sevgi, hoşgörü gibi değerleri yaşam biçimi olarak benimsemeli, ayrımcılığın ve şiddetin yaşanmadığı, insanlığın geleceğini tehdit eden sorunların çözüldüğü, barışın egemen olduğu bir dünya için anlayış birliği içinde çalışmalıyız.
Bu güzel topraklar üzerinde özgür ve bağımsız yaşamamızı sağlayan bizlere nice bayramları kutlamamıza sağlayan, nice zaferleri kazanan Büyük Komutan Atatürk’ü, silâh arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve gönül borcuyla anıyorum.”
REKTÖRN PROF. DR. METİN ORBAY

Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay yaklaşan Ramazan Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı. ”Birlik, beraberlik ve kardeşliğin simgesi olan bayramlarımızdan birine daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan Bayramı, Müslümanların eğlenip birbirlerini ziyaret ettikleri, hediyeleştikleri; çocukların, fakirlerin ve kimsesizlerin sadaka verilerek sevindirildiği; kısaca kardeşliğin toplumun her kesiminde canlı olarak yaşandığı sevinç günleridir. Bu sevincin katlanarak büyümesini, coğrafyamızda yaşanan savaşların son bularak Ramazan Bayramının ruhuna da denk düşen kardeşlik düsturunun tüm insanlık âlemini sarmasını temenni ediyorum. Bu özel gün vesilesiyle mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel yarınlar diliyorum, Ramazan Bayramınız kutlu olsun”
AMASYA ESOB BAŞKANI İSA KÖSE
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Köse, Tüm Oda Üyelerinin ve Amasya Halkının Ramazan Bayramını Kutladı.
Bayramların birlik ve beraberliği pekiştirdiğini ifade eden, İsa Köse “Toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz; sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız bir bayramı daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir.” diye konuştu.
Köse mesajında Esnaf ve sanatkarlarımıza birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı geçirmelerini diliyor, saygılar sunuyorum.

AMASYA ESKK BAŞKANIHATAY KARAMAN

Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi başkanı Hatay Karaman bayramlarda dargınlıkların, kırgınlıkların, kin ve öfkelerin unutulması, hoşgörü ve sevginin her koşulda egemen olması gerektiğini söyledi.
Birlik, beraberlik ve toplumsal yardımlaşmanın en üst seviyede yaşandığı, duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı Ramazan Bayramı’na bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Karaman, şöyle konuştu:
Bayramlar sevgi, hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en kuvvetli olduğu günlerdir. Bayramlarda yaşadığımız güzel duyguların, sadece bugünlerle sınırlı kalmaması gerekiyor. Hayatımızın her döneminde aynı halis niyet ve düşüncelere bağlı olarak, ilişkilerimizi sürdürmeliyiz. Unutmamalıyız ki sorunlarımız paylaşıldıkça azalacak ve mutluluklarımız daha da artacak. Bu duygu ve düşüncelerle Amasyalıların ve İslam Âleminin mübarek ramazan Bayramını kutluyor, tüm esnaf arkadaşlarımızın ve vatandaşlarımızın huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.

AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI BİLAL DÜMEN

AK Parti Amasya Merkez İlçe başkanı Bilal Dümen “Rahmet, mağfiret ve cehennemden azad mevsimi olan bir Ramazan-ı şerifi daha yaşadık elhamdülillah. Ve bayrama ulaştık.” dedi.
Dümen, Bayramlar ki, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma bilincinin kuvvetlendiği önemli günlerdir. Bayramlar kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu, birlik ve beraberliğimizi tazeleme günüdür.
Mübarek Ramazan ayında Suriye ve Filistin’de Müslüman kardeşlerimizin gördüğü zulüm ve ölümlerden dolayı bayrama buruk bir sevinçle giriyoruz. Dünyanın çeşitli bölgelerinde varlık mücadelesi veren, kan ve gözyaşı döken tüm kardeşlerimizin acıları bizlerinde acısıdır. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu mübarek günlerde sıkıntıda olan tüm İslam alemi için dua edip, hayatını kaybedenler için rahmet diliyorum.
Bu duygularla başta Amasyalı hemşerilerim olmak üzere tüm milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor; zulümlerin son bulması ümidiyle tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

AMASYA TSO BAŞKANI MURAT KIRLANGIÇ

Rahmet ve bereket ayı Ramazanı tüm fazileti ve feyziyle geride bırakmaya hazırlanırken, bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Birlik ve beraberlik içinde bayramın sevincini yaşıyoruz. Çocuklarımızla, ailemizle, büyüklerimizle, komşu ve akrabalarımızla bayramı doyasıya yaşayalım ve yaşatalım. Ramazan Bayramı’nın, daha müreffeh bir geleceğe ulaşmamıza, aramızdaki kardeşlik bağlarını güçlenmesine vesile olmasını diliyorum. Özellikle Ortadoğu coğrafyasında ve dünyanın birçok ülkesinde baskı ve zulüm gören Müslüman kardeşlerimiz için de bir an önce barış ve huzurun gelmesini temenni ediyorum.
Tüm İslam aleminin, Amasyalı hemşehrilerimin ve Ticaret ve Sanayi Odası üyelerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

AMASYA ZİRAAT ODASI BAŞKANI MEHMET BAŞ
Amasya Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baş Ramazan bayramı dolaysıyla bir mesajı yayınladı.
“Yüce duyguların coştuğu, sevgi ve saygı, hislerinin müminler arasında alabildiğine canlandığı güzel günlerden biridir. O günde yardımlaşma ve kaynaşma son sınırına varır. Toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olmasını diliyorum. Ramazan Bayramının tüm insanlığa, tüm çiftçilerimize huzur, sağlık, bereket dolu bir yıl olması, dünyada yaşanan savaşların bir an önce durması ve barışın sağlanması temennisi ile, herkesin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutlarım”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle