logo

reklam

BAYRAM ÖNCESİ DİLENCİ TEMİZLİĞİ

Amasya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ramazan Bayramı nedeniyle denetimlerini artırdı. Özellikle duygu simsarlığı yaparak halktan para toplayan vatandaşlara karşı çalışma başlatan Zabıta Müdürlüğü dilencileri toplayarak Müdürlük Binasında yapılan kontrol sonrası geldikleri şehirlere geri gönderiyor.
Zabıta ekiplerince yapılan çalışmada onlarca dilenciler yakalanarak şehir dışı edildi. Kimlikleri olmayanlar ise emniyet müdürlüğü yetkililerine teslim edildi.
Amasya Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’in talimatları doğrultusunda halkımızın Ramazan Bayramını rahat ve huzurlu bir ortamda geçirmeleri için müdürlüğümüz tüm tedbirleri almış durumdadır. Özellikle duygu simsarlarına karşı bayram öncesi etkin mücadele başlatmış bulunmaktadır. İşyerlerinde cami önlerinde, hatta evlerden dilenerek para toplayanların müdürlüğümüz telefonu olan alo 153’e haber vermeleri yeterli olacaktır. Müdürlüğümüz halkın manevi duyguları ile oynayan dilencilere karşı geniş çaplı bir operasyon başlattı. Amasya Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne getirilen dilencilere burada kimlik tespiti uygulaması yapıldı. Kabahatler kanununa göre de yasal işlem yapılarak şehir dışına çıkarılmıştır” dendi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle