logo

reklam

Bayram Sevinci ve Coşkusu Yaşandı

Kurban Bayramının gelmesiyle birlikte tüm İslam coğrafyasında ve müminler arasında bayram sevinci ve coşkusu yaşandı.
İlimizde de bayram sevinci doyasıya yaşanırken bayram nedeniyle ilimizde Amasya valisi Dr. Osman Varıl, beraberinde Garnizon Komutanı Zafer Uğur, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Cumhuriyet Başsavcısı Erol Çelik, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Selami Akşit, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut ve protokol üyeleri ile birlikte bayram ziyaretlerinde bulundu.
Bayramlaşma programına katılan vatandaşların bayramlarını tebrik eden Vali Varol, idrak edilen Kurban bayramının tüm İslam âlemi ve insanlığın kurtuluşuna vesile olması, bu vesileyle İslam coğrafyasında yaşanan acı ve gözyaşlarının son bulması temennisinde bulunarak tüm Amasya halkının bayramını tebrik etti.

“Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklar Unutulmadı”

Vali Dr. Osman Varol, bayram ziyaretleri kapsamında sevgi evlerinde kalan çocuklarla bir araya geldi. il protokolünden de katılımların olduğu ziyarette çocuklarla yakından ilgilenerek bir süre onlarla sohbet eden ve hoş vakitler geçiren Vali Varol, ziyaretin sonunda çocukların bayramlarını tebrik ederek onlara çeşitli hediyeler verdi.

“Huzurevi Sakinlerine Anlamlı Ziyaret”

Bayram ziyaretleri kapsamında huzurevinde kalan yaşlılarımızda unutulmadı. Bayramlaşma programı kapsamında Vali Varol, hanımefendi Furda ile birlikte il protokolünün de katılımlarıyla Huzurevinde kalan yaşlılarımızı ziyaret etti. Huzurevi sakinlerinin bayramlarını tebrik ederek gönüllerini alan Vali Varol, ziyarette huzurevi sakinleriyle hoş sohbetler gerçekleştirerek onlara çeşitli hediyeler verdi.

“Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti Gerçekleştirildi”

Vali Dr. Osman Varol, bayramlaşma programı çerçevesinde daha sonra şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

Ailelere ziyaretinde şehitler hakkında bilgiler alan Vali Varol ziyarette, vatanın bağımsızlığı, milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet, geride kalanlarına ise sabırlar dileyen Vali Varol, din ve vatan yolunda toprağa düşen şehitlerimizin haklarının asla ödenmeyeceğini söyledi. Türk milleti olarak tüm şehitlerimize minnet ve şükranla yad ediyoruz diyen Vali Varol, kanlarıyla bu toprakları emanet eden ecdadımızın emaneti olan bu mukaddes toprakların ilelebet Türk yurdu kalacağını belirterek şehitlerimizin geride bıraktıkları emanetlerine Devlet olarak her zaman sahip çıkacaklarını söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle