logo

reklam

Bayram Sevinci Yaşandı

sevgi evi asaAmasya’da Ramazan Bayramı, Bayram namazından sonra yoğun bir şekilde kutlandı. Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin. Belediye Başkanı Cafer Özdemir ve beraberlerinde Garnizon Komutanı Ufuk Uras, Amasya Üniversitesi Rektörü Metin Orbay, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Rıdvan Yüksel, İl Jandarma Komutanı Ünsal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ve protokol üyeleri Şehrin güvenlik ve huzurundan sormulu İl Emniyet müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesinde yatan hastaları, Şehit Polis Memuru Sinan Yılmaz’ın ailesini ve Sevgi Evlerini ziyaret ettiler.
Bayramı hastanede yatakta geçirmekte olan hastaları ziyaret ederek bayramlarını kutladılar. Hastanede yatan hastalara acil şifalar dileyen Vali Çomaktekin ve beraberindekiler ayrıca hastane çalışanlarının ve hastane bahçesindeki refakatçilerin de Ramazan Bayramlarını kutladı.
Sevgi Evleri’ne geçen protokol, Sevgi Evlerinde kalan çocukların ve görevlilerin bayramlarını kutlayarak, çocuklara hayırlı ve güzel bir gelecek dileğinde bulundular.
Öte yandan Şehit Polis Memuru Sinan Yılmaz’ın ailesini ziyaret eden protokol üyeleri adına konuşan vali Çomaktekin, “BŞehit yakınları ve gazilerin devletimize emanet olduğunu belirten Vali Çomaktekin, devlet olarak şehit yakınları ve gazilere gereken her türlü desteğin sağlanmakta olduğunu; bundan sonra da sağlanmaya devem edileceğini söyledi.
Bayramlaşma programında son ziyaret Cezaevindeki görevli askerler ve tutuklu ve hükümlüler ziyaret edilerek bayramları kutlandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle