logo

reklam

Bayramlaşma Geleneği Sürdü

bayramlaşma asaAmasya’da Bayram geleneği yaşatıldı. Amasya Belediye Başkanlığınca organize edilen “Amasya Bayram Ediyor” programı ile il protokolü vatandaşlarla bayramlaştı. Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in ev sahipliği yaptığı Amasya Belediye Sarayı önünde yapılan “Amasya Bayram Ediyor” bayramlaşmaya Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, Garnizon Komutanı Ufuk Uras, Amasya Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili Naci Bostancı, Amasya milletvekili Said Yüce, Amasya Üniversitesi Rektörü Metin Orbay, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Rıdvan Yüksel, İl Jandarma Komutanı Ünsal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ve protokol üyeleri ve vatandaşın yoğun katılımı ile gerçekleşti.
Vali Çomaktekin, “Ramazan ayı boyunca ülkemizin her tarafında olduğu gibi Amasya ilimizde de huzur, saadet, birlik ve beraberlik vardı. Her kesimden vatandaşlarımızla bir arada olmaya çalıştık. İnsanlarımız nefislerini terbiye ederek, hayırlar adına yeni sayfalar açmaya, insan olmanın derinliğini ve genişliğini düşünerek, hayırlı insan olma yolunda büyük bir çaba sarf ettiler. Toplumda huzur ve sükûnet yaşadık. Bugün de ramazan bayramına kavuştuk. Birlik ve beraberlik içerisinde kutluyoruz” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Sosyal belediyecilik konusunda Amasya’da birçok çalışmaya Amasya halkı ile birlikte imza attık. Bir ay boyunca hep birlikte bolluk, bereket dolu bir Ramazan ayı geçirdik. Amasya halkı için her akşam farklı eğlence programların düzenlendiği Ramazan etkinlikleri düzenledik. Biz, Amasya halkı için özverili çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Hedefimiz hep birlikte en güzeli, en iyiyi, en doğruyu yapmak.”dedi. Özdemir ayrıca bayram günlerinin birlik ve beraberliği pekiştirerek, dargınlıkları giderdiğini belirterek konuklarına huzur dolu bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.
Amasya Müftüsü İsmail İpek’in duası ile birlikte Bayramlaşma töreni sona erdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle