logo

reklam

Belediye, Amasya’nın geleceğine değer katıyor

Belediye, Amasya’nın geleceğine değer katıyor
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
“Amasya örnek oluyor”
-Başkan Özdemir, “Türkiye hassas bir dönemden geçiyor. Hizmeti ibadet sayan ve bu uğurda çalışan herkesle gurur duyuyoruz. Ülkemizi geleceğe taşımak için yüreklerimiz bir atıyor” dedi.
-Başkan Özdemir: “Amasya Belediyesi, Amasya’da farklı noktalarda çalışıyor. Bizler, bu şehri geleceğe taşıyoruz. Kentin geleceğine yüksek katma değer kazandıracak işler yapıyoruz” dedi.
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya’da yapılan hizmetlerle kentin öncü olduğuna dikkati çekerek, “Şanslıyız, Amasya’da yaşıyoruz. Amasya’da çok güzel hizmetlere imza atılıyor. Bütünşehir uygulamasıyla kentin her köşesinde yatırımlarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.
Başkan Özdemir, Türkiye’nin içinde bulunduğu sürece de değinerek, “Türkiye hassas bir dönemden geçiyor. Bu dönemde gelişmede öncü kent, Amasya. Hizmeti ibadet sayan ve bu uğurda çalışan herkesle gurur duyuyoruz. Ülkemizi geleceğe taşımak için yüreklerimiz bir atıyor. Kalpler her zaman birlik ve beraberlik için atacak” dedi.
Türkiye’de yaşanan gelişime de değinen Başkan Cafer Özdemir, “Türkiye çağ atladı. En gelişmiş ülkeler dahi artık Türkiye’yi örnek alıyor. Yerel yönetimlerde de yetkiler arttı, tüm ilçelere yapılan hizmetlerin çıtası da yükseldi. Artık şehirler yarışıyor. Amasya da tüm şehirlere örnek oluyor. Her hizmet bölgemizde oluşturulan güçlü şantiyelerimizle kentin her alanda gelişimine, ekonomik, altyapı, çevre gibi her alanda kalkınmasına katkı koyuyoruz. Bugüne dek yapılamayanlar artık yapılıyor. Her alanda yatırım, her yerde mutluluk var. Dünyaya örnek olan projelerimizle hizmete devam edeceğiz. Marka kent Amasya’ya marka tesisler yakışır” şeklinde konuştu.
Başkan Cafer Özdemir, yeni Belediyeler kanunu ile Amasya Belediyesi’nin hizmet alanının genişlediğini ifade ederek, “Amasya Belediyesi, Amasya’da bir çok farklı noktada çalışıyor. Bizler, bu şehri geleceğe taşıyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlarımızla Amasya’nın geleceğine yüksek katma değer kazandıracak işler yapıyoruz. Bu başarı hepimizin. Halkın beklentisi var, işimiz çok, tüm yatırımlar yapılacak, Amasya öncü olacak” dedi.
Başkan Cafer Özdemir, “Bizi bu makamlara milletimiz getirdi. Milletimizle beraber yürümeye devam edeceğiz. Dertler paylaşıldıkça azalır, mutluluklar paylaşıldıkça artar. Milleti, hedefleri ve değerleri önemseyerek hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle