logo

reklam

Belediye kışa hazır

AMASYA Belediyesi, kış aylarında oluşabilecek olumsuzluklar olan aşırı yağışlar, kar, donma ve buzlanmaya karşı gerekli olan önlemleri aldı. Belediye ekipleri, mevsim koşullarının getireceği olası yoğun kar yağışı öncesinde doğa şartlarıyla mücadele için hazırlandı.
Amasya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yurt genelinde başlayan olumsuz hava şartlarından dolayı şehirde yaşamlarını sürdüren vatandaşların etkilenmemesi adına gerekli tedbirleri aldı.
Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik Müdürlükleri de kış öncesi aldıkları önlemlerle kar yağışına karşı hazırlıklı olduklarını açıkladı. Ulaşımın ve günlük yaşamın olumsuz etkilenmesine karşı kar küreme araçları, greyderler, traktör kepçeler, tuzlama araçları, tuz yükleyiciler ve süpürge araçlarını hazır bulunduran yetkililer, etkili bir çalışmayla kış sınavından başarılı şekilde geçmeyi planlıyor.
Amasya halkının olumsuz kış şartlarından etkilenmemeleri için gerekli hazırlıkları yaptıklarını ve Ekiplerin gece gündüz çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Başkan Mehmet Sarı, “Ekiplerimiz tüm hazırlıklarını önceden tamamladı. Biz belediye olarak tüm ekip ve ekipmanlarımızla kışa hazırız. Bu kışı da en iyi şekilde geçirmeyi planlıyoruz” dedi.
Sürücüleri de uyaran Başkan Sarı, “Araçlarında mutlaka kış lastiği ve zincir bulundursunlar. Tedbiri elden bırakmasınlar” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle