logo

reklam

Belediye Meclisinden Örnek Karar

belediye-meclisiÖzdemir; İnsanımızın tüm değerlerine saygı duyuyoruz
Amasya Belediyesi Kasım Ayı Toplantısı’nda, Amasya Belediye Meclisi gündem maddeleri içerisinde yer alan, CEM (Cumhuriyetçi Eğitim ve Kültür Merkezi) Vakfı’nın talebi üzerine Amasya Belediyesi’ne ait Gökmedrese Mahallesinde bir parselin CEM Vakfı’na tahsis edilmesine karar verdi.
Cumhuriyetçi Eğitim ve Kültür Merkezi (CEM) Vakfının Cem ve Kültür Evi yapmak amacıyla tahsis edilmesi talebinin görüşülmesi hakkındaki İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün teklifi Amasya Belediyesi Meclisinde yer alan AK parti ile birlikte MHP ve CHP li üyelerin tam katılımı ile 25 oy birliği ile olumlu karşılandı.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Yerel yönetimler olarak insanımıza hizmet eden bizler, vatandaşlarımız ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızla her daim irtibat halindeyiz” dedi.
İstişare edilen konularla birlikte her zaman halkın yararına olan hizmetlerde STK’ların yanında olduklarını belirten Amsaya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “İnsanımızın tüm değerlerine saygı duyuyor ve gereksinimi olan her hizmeti ortaya koymak için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Share
1678 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle